سبد خرید خالی‌ست.
iPhone

روز گذشته بود که راس یانگ تحلیلگر نمایشگر اعلام کرد که نمایشگرهای LTPO احتمالاً در مدل پرچمدار آیفون 13 و با امکان رفرش ریت بالا ارائه می‌شود. حال مشخص شده که این نمایشگرها فقط به یک مدل از آیفون های سال 2021 محدود نیستند.

شایعات اخیر منتشر شده اشاره می‌کنند که اپل امسال نمایشگرهای LTPO را در آیفون 13 ارائه می‌دهد که امکان رفرش ریت بالاتر تا 120HZ را فراهم می‌کند. گرچه برخی گزارش‌ها حاکی از این است که این فناوری فقط در آیفون 13 وارد می‌شود ولی راس یانگ تحلیلگر نمایشگر گفته که احتمالاً در دو یا سه مدل آیفون جدید ارائه خواهد شد.

بنابر توییتی که اخیرا توسط راس یانگ منتشر شده، با اشاره به برخی منابع اعلام شده که نمایشگر LTPO در حداقل دو مدل آیفون 13 استفاده خواهد شد. احتمالاً آیفون 13 پرو مکس و پرو که نمایشگرهای برتری خواهند داشت از این فناوری جدید بهره مند می‌شوند.

این تحلیلگر مشاوران زنجیره تامین نمایشگر قبلا و در اوایل این ماه گزارش داده بودند که اپل نمایشگرهای جدید را در آیفون‌های امسال ارائه خواهد کرد، همچنین او ادعا کرده که این فناوری جدید بازار تلفن های هوشمند در سال 2021 را مغلوب خود خواهد کرد.

گزارشی که قبلا منتشر شده بود نشان داد که احتمالاً شرکت سامسونگ تامین کننده اصلی نمایشگرهای جدید آیفون 13 پرو و پرو مکس خواهد بود.

گفتنی است که فناوری LTPO عمدتاً یک نمایشگر OLED سفارشی است که رفرش ریت متغیر را دارد؛ در حالی که نمایشگرهای فعلی آیفون، ریت ثابتی دارند.

اولین بار است که فناوری ProMotion موجود در آیپد برای آیفون فعال شده، که به میزان 120HZ افزایش می‌یابد، اما هنگامی که کاربر فقط در حال خواندن یا تماشای عکس باشد ریت کاهش یافته تا انرژی کمتری مصرف شود.

به عنوان مثال، در مدل‌های جدید اپل واچ نمایشگرهای LTPO استفاده شده، زمانی که کاربر کمترین تعامل را با نمایشگر ساعت دارد به طرز قابل توجهی رفرش ریت کاهش می‌یابد.

پیش بینی می‌شود که در نیمه دوم 2021 یعنی احتمالاً بین سپتامبر و اکتبر، آیفون 13 با فناوریجدید معرفی شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location