سبد خرید خالی‌ست.
ios

پروژه خانه هوشمند اپل برای سازگاری انواع دستگاه‌ها‌ با پلتفرم‌ها و دستیارهای صوتی، در اواخر سال 2021 از فرایند «Project CHIP» پشتیبانی می‌کند.

اواخر 2019، اپل در کنار آمازون، گوگل و شبکه هوشمند Zigbee Alliance اعلام کردند که طرح‌هایی برای توسعه استاندارد جهانی خانه هوشمند در نظر دارند و از پروتکل‌های موجود در این زمینه نظیر هوم کیت اپل، الکسا آمازون و Google Weave استفاده می‌کنند.

هدف از فرایند «Project Connected Home over IP» یا «Project CHIP» ارائه روش آسانی برای تولید کنندگان دستگاه‌ها است تا بتوانند با تعریف مجموعه خاصی از فناوری‌های شبکه مبتنی بر IP و صدور گواهی برای این دستگاه‌ها، آنها را طوری بسازند که با انواع پلتفرم‌های خانه هوشمند و دستیارهای صوتی سازگار باشند.

همچنین استاندارد منبع باز جدید برای راه اندازی و اتصال دستگاه‌ها، بر استفاده از Wi-Fi، Bluetooth LE و Thread متکی خواهد بود.

بنابر برگزاری یک وبینار با میزبانی Zigbee Alliance در اوایل این هفته، شرکت‌هایی که در این پروژه حضور داشته باشند گواهی دستگاه‌های خانه هوشمند را برای سال 2021 دریافت خواهند کرد.

استاندارد جهانی خانه هوشمند در چند گروه قابل دسترسی خواهد بود که شامل چراغ‌، قفل‌، دوربین‌، ترموستات‌، پوشش یا سایه بان پنجره‌ها، تلوزیون‌ و حتی پل‌های خانه هوشمند است که «Project CHIP» را همچنین در محصولات قدیمی‌تر خانه هوشمند وارد می‌کند.

در صورتی که استاندارد Project CHIP موفقیت آمیز باشد، مشتریان با اطمینان بیشتری محصولات خانه هوشمند را خریداری کرده و متوجه سازگاری این محصولات با طیف وسیعی از پلتفرم‌های خانه هوشمند و سایر کالاهای قدیمی‌تر این سیستم خواهند شد.

قابل ذکر است که هوم کیت، پلتفرم خانه هوشمند اپل است که برای محصولات هوشمند خانگی تولید شده و با اغلب دستگاه‌های خانگی سازگار و از طریق دستیار صوتی سیری انجام می‌شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location