سبد خرید خالی‌ست.
مسئولین اپل به تحسین کتاب جدید زندگینامه استیو جابز پرداختند
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

کتاب بیوگرافی جدیدی با نام Becoming Steve Jobs امروز منتشر شده است و مسئولین اپل به شدت از محتوای این کتاب راضی هستند و حتی قصد دارند که در مصاحبه‌های پس از عرضه این کتاب نقش داشته باشند. این کتاب با عنوان کامل “استیو جابز شدن: سیر تکاملی انسانی بی پروا و متکبر به یک رهبر انقلابی” توسط برنت شلندر (Brent Schlender) و ریک تتزلی (Rick Tetzeli) توشته شده است و از زاویه‎ای شخصی‌تر به جنبه انسانی استیو جابز که کمتر به آن پرداخته شده است نگاه انداخته است.

استیو داولینگ (Steve Dowling) سختگوی اپل در مصاحبه‌ای با NYT به تحسین از این کتاب پرداخته است:

پس از گذشت مدتی طولانی از مرگ استیو جابز، ما احساس کردیم که باید بیشتر در باره استیوی که می‌شناختیم صحبت کنیم. ما تصمیم گرفتیم که در کتاب برنت و نیک مشارکت داشته باشیم زیرا بواسطه‌ی دوستی طولانی که برنت با استیو داشته است دید بسیار ویژه و منحصر بفردی را نسبت به زندگی استیو داشته است. این کتاب استیو را بهتر از هر چیز دیگری که تابحال دیده‌ایم ترسیم کرده است و ما بسیار خوشحالیم که تصمیم به همکاری با آن را گرفته‌ایم.

مسلما این حرکت اپل به نوعی بی اعتنایی به کتاب زندگینامه رسمی جابز به قلم والتر ایزاکسون است که در سال 2011 منتشر شد. تیم کوک هفته گدشته در مصاحبه‌ای اعلام کرد که کتاب ایزاکسون لطمه‌ای بسیار بزرگ به شخصیت استیوی است که وی می‌شناخته است و افزوده است که استیوی که در آن کتاب ترسیم شده است کسی است که او (کوک) به هیچ عنوان علاقه‌ای به همکاری با آن را نداشته است.

اپل پیش از این نیز نشان داده است که نسبت به تصویری که از استیو جابز به عموم عرضه میشود بسیار حساس است. پیش از این نیز مسئولین این شرکت به شدت به فیلم جابز محصول سال 2013 و همچنین مستندی با نام Steve Jobs: The Man In The Machine که چندی پیش به نمایش اعتراض کرده و آنها را غیر حقیقی و بدون شناخت واقعی از شخصیت جابز عنوان کردند.

ادی کو (Eddy Cue) مدیر بخش نرم افزار اپل نیز در توییتی کوتاه عنوان کرده است که کتاب Becoming Steve Jobs بهترین تصویری است که از استیو جابز ارائه شده است و تنها کتابی استکه به درستی درباره شخصیت وی نگارش شده است.

 

Becoming Steve Jobs از فروشگاه iBooks اپل و همچنین آمازون قابل خرید است.

sibanme

آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location