سبد خرید خالی‌ست.
iOS-14.5

گزارش‌های منتشر شده از توسعه دهندگان و تست کنندگان بتا حاکی از آن است که پس از نصب آی او اس 14.5 درصد سلامت باتری آیفون 11 افزایش پیدا کرده است.

این موضوع توسط کاربران خانواده آیفون 11 شامل نسخه معمولی، نسخه پرو و پرو مکس نیز می‌شوند. با این حال کاربران ادعا کرده‌اند که سلامت باتری آیفون 11 به‌صورت غیردقیق در این تلفن‌های هوشمند نمایش داده می‌شود.

اپل ادعا کرده که آی او اس 14.5 در حال معیار سنجی و اندازه گیری مجدد سلامت باتری تلفن‌های هوشمند است که این موضوع ممکن است برای مدت زمانی مشخص طول بکشد. اپل از کاربران آیفون 11 درخواست کرده که برای چند هفته برای دریافت اطلاعات مربوط به‌سلامت باتری دستگاه خود صبر کنند تا نسخه‌های جدید سیستم عامل آی او اس بتواند به‌صورت حرفه‌ای‌تر پردازش مربوط به‌سلامت باتری را انجام دهد.

به عنوان مثال یکی از نویسندگان وب سایت 9to5mac اعلام کرده که درصد سلامت باتری تلفن هوشمند او 86 بوده که پس از نصب آی او اس 14.5 این عدد به 90 تغییر کرده است.

درصد سلامت باتری که از آی او اس 11.4 به کاربران ارائه شد، باعث شده تا کاربران مدیریت بیشتری روی روند استفاده از باتری تلفن هوشمند خود داشته باشند.

اپل با ارائه این قابلیت تلاش کرد تا روند شکایت‌ها و نظرهای منفی نسبت به کاهش عمدی سرعت آیفون‌ها را از بین ببرد. هر چند که این کار تا حدودی اپل را به هدف خود نزدیک کرد، اما باعث حذف پرونده‌های قانونی و مصالحه درباره این موضوع نشد.

گفتنی است که اپل از همین حالا عدم کارکرد درست این قابلیت یک باگ کاربردی است که به‌زودی طی به روز رسانی‌های آینده نیز برطرف خواهد شد و کاربران می‌توانند به صورت بهینه از آن استفاده کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location