سبد خرید خالی‌ست.
IPHONE-13-CAMERA

پنجشنبه هفته گذشته اطلاعاتی از وبلاگ 91Mobile همراه با یک تصویر رندر نسل بعدی آیفون‌ها منتشر شده بود که نشان می‌داد ابعاد دوربین آیفون 13 (یا آیفون 12 اس) نسبت به نسل گذشته افزایش پیدا می‌کند و حالا این شایعه توسط تحلیلگران دیگر تأیید شده است.

تصاویر CAD منتشر شده از نقشه کشی صنعتی آیفون 13 که توسط EverythingApplePro منتشر شده نشان دهنده این است که دوربین تلفن هوشمند بعدی شرکت اپل افزایش قابل توجهی در ابعاد خواهد داشت.

این منبع خبری تأیید کرده که دوربین آیفون 13 قرار است مجهز به سنسورهای بزرگ‌تر و سیستم استبلایز قدرتمندتر شود که همین موضوع باعث بزرگ‌تر شدن ابعاد آن خواهد شد. بر اساس تصاویر CAD منتشر شده مشخص شده است که آیفون 13 مینی، پرو و پرو مکس دارای ماژول دوربین به شکل یک مربع کامل هستند. این در حالی است که سیستم دوربین آیفون 13 پرو مکس 0.87 میلی متر بیرون زدگی بیشتری نسبت به آیفون 12 پرو مکس دارد.

در این شایعه همچنین ادعا شده که ماژول دوربین آیفون 13 پرو 4.41 میلی متر بلندتر و 4.81 میلی متر پهن‌تر شده است که این موضوع به دلیل افزایش ابعاد سنسورها خواهد بود. در این میان مشخص شده که آیفون‌های آینده دارای سنسور لیدار بزرگ‌تری خواهند بود که همین موضوع نیز علاوه بر افزایش سطح دقت اسکن محیط اطراف باعث افزایش ابعاد دوربین نیز خواهد شد.

  آیفون 13 یا آنچه برخی از خبرگزاری‌ها با عنوان آیفون 12 اس از آن یاد کرده‌اند، نسل جدید آیفون‌های اپل است که در سال 2021 میلادی آماده معرفی و عرضه می‌شود. بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که اپل تغییرات بزرگی در روند کاربری این تلفن هوشمند نسبت به سال گذشته اعمال نمی‌کند و به‌جای آن در تلاش برای بهینه سازی روند کاری این تلفن هوشمند خواهد بود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location