سبد خرید خالی‌ست.
LG-Magna

طبق گزارش منتشر شده از روزنامه The Korea Times، اپل برای ساخت ماشین الکتریکی خود در حال بررسی امضای توافق‌نامه‌ای با دو شرکت LG و Magna است.

شرکت LG Electronics به طور عمومی سرمایه گذاری مشترکی با Magna شرکت خودروسازی بین‌المللی مستقر در کانادا برای همکاری ابتدایی انجام داده است.

شرکت LG Magna e-Powertrain اکنون با ارزش یک میلیارد دلار، پس از گرفتن تائید سهامداران ال جی به تولید موتورهای الکتریکی،‌ اینورتر و شارژرهای آن بورد خواهد پرداخت.

همچنین تا پیش از این ال جی تأمین کننده موتورها، بسته‌های باتری و سایر اجزا برای ماشین‌های الکتریکی بولت ساخت جنرال موتورز و تسلا بوده، در عین حال کمپانی مگنا خودروهای الکتریکی تولید می‌کند.

منابع آگاه از این موضوع در گفتگو با The Korea Times اشاره کرده‌اند که ال جی طی پروژه Magna e-Powertrain به امضای قراردادهایی با تولید حجم اولیه ماشین الکتریکی برای اپل بسیار نزدیک بوده و جزئیات این قرارداد در حال بحث و بررسی است. از طرفی مشخص است که حجم اولیه تولید ماشین‌های الکتریکی برای اپل خیلی کم خواهد بود.

شرکت ال جی در حال حاضر تأمین کننده محصول مهم و کلیدی اپل یعنی آیفون است و این دو شرکت با اهداف تولید بسیار آشنا بوده و در عملیات تأمین کنندگی به هم پیوسته هستند.

احتمالاً ارزش پولی این مشارکت برای ال جی قابل توجه نیست ولی می‌تواند در ایجاد شهرت به عنوان تولید کننده ماشین‌های قراردادی و تائید شکل گیری شرکت LG Magna e-Powertrain سهم قابل توجهی داشته باشد.

همچنین ممکن است اپل در قرارداد خود با شرکت مگنا، امکان ساخت ماشین الکتریکی را در تاسیسات ایالات متحده قرار دهد. در صورت توافق، دو شرکت به صورت مشترک جزئیات دقیق تولید ماشین الکتریکی اپل را تعیین می‌کنند و احتمالاً نمونه اولیه آن در اوایل سال 2024 تولید خواهد شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location