سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-2023

مینگ چی کو تحلیلگر سرشناس محصولات شرکت اپل به تازگی پیش بینی کرده که از سال 2023 ناچ به طور کامل از آیفون ها حذف می‌شود و پس از آن فیس آیدی به زیر نمایشگر انتقال پیدا میکند.

این تحلیلگر طی گزارش خود اعلام کرده که شرکت اپل در تلاش است تا سیستم تشخیص چهره خود را از لحاظ ظاهری از کاربر پنهان کند و دیگر بریدگی بالای نمایشگر را در طراحی تلفن‌های هوشمند خود به کار نگیرد.

اپل احتمالاً برای اعمال این ایده از دو تکنیک استفاده خواهد کرد؛ تکنیک اول این است که اپل سنسورهای فیس آیدی را در بخش بالایی نمایشگر قرار دهد و با ایجاد یک منشور و شکست نور پرتوها را به صورت بتاباند و انعکاس آن‌ها را دریافت کند. در تکنیک بعدی اپل این سنسورها را در بخش پشتی نمایشگر قرار می‌دهد تا به طور کامل آن‌ها را از دید کاربر پنهان کند.

مینگ چی کو به‌عنوان یکی از تحلیلگران بازار شرکت اپل که اطلاعات پیش بینی شده خود را به سهام داران اپل می‌فروشد ادعا کرده فناوری‌های مربوط به پنهان کردن ناچ از کاربر زمان زیادی برای توسعه نیاز دارد و همین موضوع باعث می‌شود تا شرکت اپل تا دو سال آینده امکان استفاده از آن‌ها را در تلفن‌های هوشمند خود نداشته باشد.

بر این اساس پیش بینی می‌شود که شرکت اپل در سال 2023 میلادی اقدام به استفاده از این ایده برای طراحی تلفن‌های هوشمند خود کند که این موضوع باعث می‌شود تا ظاهر محصولات عرضه شده در این سال به شکلی متفاوت تغییر کند.

گفتنی است که بریدگی بالای نمایشگر که با عنوان ناچ نیز شناخته می‌شود در سال 2017 برای اولین بار توسط شرکت اپل در آیفون X مورد استفاده گرفت. ایده استفاده از این بریدگی به‌سرعت در میان شرکت‌های تولید کننده تلفن‌های هوشمند گسترش یافت و همین موضوع باعث شد تا در مدت زمانی کوتاه بسیاری از تولید کنندگان تلفن‌های هوشمند به استفاده از آن روی بیاورند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

سلام وقتتون بخیر
فیس ایدی گوشیم که ایفون ۱۱ س،هرچهارپنج ماه یکبار صورت مادرموتشخیص میده بااینکه من برای تشخیص چهره،صورت خودموانتخاب کردم.دلیلی برای این مشکل وجود داره وچگونه میتونم این مشکلوبرطرف کنم؟
فیس ایدیو ریست میکنم وبعدفعال میکنم،درست میشه...

سلام وقتتون بخیر
فیس ایدی گوشیم که ایفون ۱۱ س،هرچهارپنج ماه یکبار صورت مادرموتشخیص میده بااینکه من برای تشخیص چهره،صورت خودموانتخاب کردم.دلیلی برای این مشکل وجود داره وچگونه میتونم این مشکلوبرطرف کنم؟
فیس ایدیو ریست میکنم وبعدفعال میکنم،درست میشه وفقط خودموتشخیص میده ولی باز اون اتفاق بعدامیفته

مشاهده ادامه کامنت
  Attachments
  1. Yl
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location