سبد خرید خالی‌ست.
Bioshock

بازی جدید بایوشاک که در حال توسعه در استودیوی Cloud Chamber است احتمالاً با یک تغییر بزرگ و ساختار open-world یا دنیا آزاد ارائه خواهد شد.

تبلیغات شغلی در استودیوی Cloud Chamber تا حدودی مشخص کرده که چه نوع ساختار جدیدی در قسمت بعدی بایوشاک ارائه خواهد شد.

در لیست استخدام موجود در این شرکت بازی‌های ویدیویی مبتنی بر هوش مصنوعی که توسط PCGamesN مشاهده شده مخصوصاً به open-world یا دنیا آزاد اشاره شده است.

در این آگهی به استخدام به یک نویسنده ارشد با این مضمون اشاره کرده که « ما به دنبال کسی هستیم که داستان‌های شخصیت محور تأثیر گذار در دنیا آزاد خلق کند» و کاندیدای موفق در زمینه گفتگو و عناصر روایی بایوشاک کار خواهد کرد.‌

Cloud Chamber به 17 موقعیت باز یا آزاد در لیست مشاغل خود اشاره کرده که شامل رشته‌های متنوعی است ولی تنها آگهی که از open-world نام برده، آگهی استخدام نویسنده ارشد است.

احتمالاً این شرکت بازی‌های ویدیویی در حال کار کردن بر پروژه‌هایی غیر از بازی جدید بایوشاک است ولی آگهی استخدام نویسنده ارشد با اشاره به ساختار دنیا باز مخصوصاً به موقعیت این بازی تمرکز دارد. ناگفته نماند که اصطلاح دنیا آزاد به راحتی قابل تعریف نبوده، زیرا برای توسعه دهندگان مختلف در زمینه‌های متفاوت، معانی متفاوتی دارد.

مجموعه‌های بایوشاک چند سالی غیرفعال بوده و آخرین انتشار اصلی آن با عنوان BioShock Infinite در سال 2013 منتشر شد.

لیست‌های استخدامی قبلی در Cloud Chamber به خلق دنیای جدید و شاهکار در بایوشاک جدید اشاره می‌کند که احتمالاً به بخش‌هایی نظیر Rapture یا Columbia بر نخواهد گشت.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location