سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-13-mini

مینگ چی کو طی گزارش تحلیلی اخیر خود اعلام کرده که شرکت اپل آیفون 13 مینی را تولید نمی‌کند و در سال 2022 شاهد معرفی سه آیفون جدید خواهیم بود.

مینگ چی کو اعلام کرده که در سال 2021 میلادی، شاهد عرضه سه مدل آیفون خواهیم بود که دو مدل آن‌ها با سایز 6.1 اینچ و یک مدل پرچم‌دار با سایز 6.7 اینچ طراحی و تولید می‌شود.

این موضوع به معنای آن است که شرکت اپل سری مینی تلفن‌های هوشمند خود را متوقف می‌کند و دیگر این تلفن‌های هوشمند را تولید نمی‌کند. اپل در سال 2020 میلادی اقدام به معرفی آیفون 12 مینی با سایز 5.4 اینچ کرده بود که با استقبال زیادی تا به امروز مواجه نشده است.

مسئله کاهش تقاضا برای خرید آیفون 12 مینی باعث شده تا اپل احتمالاً روند طراحی و تولید سری 5.4 اینچی تلفن‌های هوشمند خود را تنها برای یک سال دیگر یعنی در سال 2021 میلادی ادامه دهد و پس از آن این محصول را از سری تلفن‌های هوشمند خود متوقف کند.

بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که تلاش اپل برای تولید آیفون 12 مینی یک اشتباه استراتژیک بوده است. اما اپل در طول سالیان گذشته همواره تلاش کرده تا با تولید تلفن‌های هوشمند میان رده، تمایل بیشتری از کاربران را برای ورود به اکوسیستم خود جذب کند.

در سال 2018 میلادی، اپل با معرفی آیفون XR با محدودیت‌های بسیار زیادی مواجه شده بود و کاهش فروش این محصول باعث شده بود تا مقدار قابل توجهی از ارزش سهام این شرکت کاهش پیدا کند.

مینگ چی کو همچنین تأکید کرده که در سال 2022 میلادی دست کم یک تلفن هوشمند اپل با طراحی حفره دار نمایشگر برای دوربین جلویی آماده عرضه خواهد شد.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location