سبد خرید خالی‌ست.
Roku

شرکت اپل به‌تازگی طی رایزنی و همکاری جدیدی که با شرکت Roku داشته دکمه اپل تی وی پلاس را به نسل جدید ست تاپ باکس‌های دیجیتالی این شرکت اضافه کرده است.

بر این اساس کاربرانی که از این پس اقدام به خرید نسل جدید ست تاپ باکس‌های دیجیتالی روکو کنند، می‌توانند از کنترل آن برای دسترسی سریع‌تر به اپل تی وی پلاس استفاده کنند. گفتنی است که تا پیش از این نیز بسیاری از سرویس‌های استریم محتوای ویدیویی نظیر نتفلیکس و Hulu نیز برای دسترسی سریع‌تر به سرویس‌های خود توسط کاربران با شرکت‌های تولید کننده تلویزیون‌های هوشمند و ست تاپ باکس‌های دیجیتالی همکاری کرده بودند.

انتشار این گزارش نشان می‌دهد که شرکت اپل در تلاش است تا کاربرانی که تمایل به خرید ست تاپ باکس دیجیتالی اپل تی وی ندارند را نیز به استفاده از سرویس اپل تی وی پلاس تشویق کند.

اپل تا پیش از این نیز امکان استفاده از اپل تی وی پلاس را در پلتفرم‌هایی که تحت کنترل خود ندارد نظیر ویندوز و اندروید از طریق وب ارائه داده بود. اما حالا مشخص شده است که کاربران در آینده نزدیک می‌توانند حتی بدون داشتن اپل تی وی در ست تاپ باکس‌های دیجیتالی خود امکان دریافت خدمات اپل تی وی پلاس را داشته باشند.

این موضوع نشان می‌دهد که شرکت اپل در تلاش است تا رفته رفته فرایند استفاده از اپل تی وی پلاس و سرویس‌های دیجیتالی دیگر خود را برای کاربران دستگاه‌های سخت افزاری دیگر که از برند اپل نیستند نیز گسترش دهد. این موضوع باعث می‌شود تا کاربران بیشتری به استفاده از اکوسیستم شرکت اپل تمایل پیدا کنند و بتوانند محتوای این سرویس‌ها را با همان کیفیت مشابه دریافت کنند.

گفتنی است که فروش سرویس‌های دیجیتالی بخش مهمی از کسب‌وکار اپل را تشکیل می‌دهد و به همین دلیل شرکت اپل در تلاش برای رایزنی با شرکت‌های متعدد برای افزایش سطح کاربری و استفاده از سرویس‌های خود در میان کاربران مختلف است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location