سبد خرید خالی‌ست.
Google-Maps

با عرضه آپدیت گوگل مپ، شرکت گوگل به تصمیم خود برای به تعلیق درآوردن عرضه به‌روزرسانی‌های اپلیکیشن آی او اس پایان داد و تمامی اپلیکیشن‌های خود را به روز رسانی کرد.

شرکت گوگل تا پیش از این و مشخصاً از زمان عرضه آی او اس 14 همراه با برچسب‌های حریم خصوصی دست از عرضه به روز رسانی اپلیکیشن‌های خود در پلتفرم آی او اس کشیده بود و کاربران امکان دسترسی به نسخه‌های جدید همراه باقابلیت‌های بهینه‌تر از این اپلیکیشن‌ها را نداشتند.

گوگل از ماه دسامبر تا فوریه بسیاری از اپلیکیشن‌های خود را به روز رسانی نکرده بود. با این حال در ماه فوریه 2021 میلادی دست به عرضه به روز رسانی جدید برای جیمیل زده بود و به صورت تدریجی بسیاری از اپلیکیشن‌های خود را به روز رسانی کرده بود. درروزهای ابتدایی ماه آوریل 2021 میلادی نیز برخی دیگر از اپلیکیشن‌های گوگل به روز رسانی شده بودند و در نهایت شرکت گوگل با عرضه آپدیت جدید برای Google Map تمامی اپلیکیشن‌های خود را پس از چهار ماه به روز رسانی کرد.

عرضه برچسب‌های حریم خصوصی که برای مدت زمانی مشخص نیز از طرف اپل به حالت تعلیق درآمده بود، باعث شد تا بسیاری از شرکت‌هایی که فعالیت‌هایی در زمینه جمع آوری اطلاعات کاربران برای نشان دادن تبلیغات هدفمند دارند، اعتراض‌های ویژه‌ای را انجام دهند. فیس بوک مهم‌ترین شرکت در این میان بود که سروصدای بسیار زیادی را در دنیای فناوری به وجود آورد. با این حال شرکت گوگل صرفاً با عدم ارائه به‌روزرسانی‌ها برای مدت طولانی اعتراض خود را نشان داده بود و حالا نیز کاربران می‌توانند از به‌روزرسانی‌های جدید در دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل آی او اس استفاده کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location