سبد خرید خالی‌ست.
Homepod

بنابر گزارشی از بلومبرگ هوم پادهای نسل جدید دارای یک بازوی هوشمند و یک آیپد خواهند بود که از طریق یک بازوی رباتیک به آن وصل شده تا کاربر را هنگام تماس FaceTime در هر کجای اتاق ردیابی کند.

مارک گورمن در گزارش جدید خود خبر از ارائه یک هوم پاد جدید رده بالا که شامل یک آیپد متصل به آن است که از طریق یک بازوی رباتیک و با قابلیت ردیابی کاربر در اتاق کار می‌کند.

غول فناوری کوپرتینو در حال عرضه بلند گوی رده بالا با صفحه لمسی است که بتواند با بازار موفقیت آمیز تولید کنندگان اسپیکرهای هوشمند نظیر گوگل و آمازون رقابتی سرسختانه تر داشته باشد. هوم پاد جدید دارای یک آیپد و یک دوربین برای چت ویدیویی است که از آن طریق کاربر در جای اتاق می‌تواند تماس تصویری را برقرار کند.

گورمن پیش از این اشاره کرده بود که اپل در حال کار کردن روی یک هوم پاد جدید با یک صفحه نمایش و دوربین است و به نظر می‌رسد با ارائه این دستگاه، قابلیت‌های خانه هوشمند خود را تقویت می‌کند.

همچنین گزارش اخیر نشان می‌دهد که این غول فناوری قصد دارد از آیپدی استفاده کند که از طریق یک بازو به بلند گو متصل شده و می‌تواند کاربرانی که در حال تماس ویدیویی هستند را ردیابی کند.

این دستگاه جدید اپل که ترکیبی از هوم پاد و آیپد است تقریباً شبیه آمازون اکو 10 بوده که دارای یک تبلت متصل شده به یک بازوی رباتیک است و از تشخیص چهره برای نگه داشتن کاربران طی یک تماس ویدیویی استفاده می‌کند.

بلومبرگ تأکید کرد که توسعه هوم پاد جدید در مراحل اولیه بوده و اطلاعات منتشر شده صرفاً یک شایعه و همراه با یک تصویر مفهومی از دستگاه جدید است.

قابل ذکر است که اپل اخیراً تولید هوم پاد را متوقف کرده و منابع خود را برای تولید هوم پاد مینی متمرکز کرده است.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location