سبد خرید خالی‌ست.
Cyberpunk-2077

توسعه دهنده سی دی پراجکت رد از پشتیبانی بازی سایبرپانک 2077 صحبت کرده و قصد دارد با تمرکز بر بهبود بازی، آن را برای سال‌های آینده عرضه و به فروش خوبی برساند.

رئیس استودیوی سی دی پراجکت رد با نگاهی خوش‌بینانه به روند توسعه این بازی نگاه کرده و امیدوار است با پشتیبانی از سایبرپانک 2077 عیب‌های آن را برطرف کند و در آینده به فروش خوبی برسد. او به خبرگزاری رویترز گفته که به هیچ دلیل آن را نادیده نخواهند گرفت.

او همچنین می‌گوید که می‌توانیم بازی را به سطحی برسانیم که بتوان به آن افتخار کرد، به همین دلیل می‌خواهیم با موفقیت آن را در آینده بفروشیم.

باید خاطر نشان کرد که این بازی در ماه دسامبر منتشر شد، ولی اجرای آن در ایکس باکس وان و PS4 با مشکلات زیادی همراه بود و با موج عظیمی از انتقادات مواجه شد. باگ‌های بازی به قدری زیاد بود که از شبکه فروش پلی استیشن خارج شد و هنوز هم در این شبکه موجود نیست.

مشکلات موجود در بازی سایبرپانک موجب ارائه تغییرات بزرگ‌تر در آن می‌شود. توسعه دهنده بازی قول داده که بازی‌های آینده خود را به‌گونه‌ای ارائه خواهد داد که در هر پلتفرمی قابل اجرا باشد. همچنین گفته برای ارائه بازی‌های آینده تا زمان عرضه بازی هیچ بخشی از آن را بروز نخواهد داد.

گفتنی است که علیرغم مشکلاتی که در اجرای بازی وجود داشت ولی در هنگام عرضه، 13 میلیون نسخه از آن به فروش رفت و یکی از موفق‌ترین نسخه‌های بازی‌های RPG Role-Playing Game شد.

همچنین تاکنون برای رفع مشکلات بازی آپدیت‌هایی منتشر شده که جدیدترین آپدیت نسخه 1.2 بوده که بیش از 500 رفع اشکال ارائه داده است.

این توسعه دهنده گفته که ممکن است بازی مستقل برنامه ریزی شده چند نفره مثل این بازی دیگر ارائه نشود. ضمن اینکه بر توسعه و پشتیبانی از بازی سایبرپانک 2077 متمرکز شده‌اند و اولین نسخه توسعه یافته آن را منتشر خواهد کرد.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location