سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Event-SIRI

بر اساس ادعای تعدادی از کاربران، دستیار دیجیتالی سیری برای مدتی کوتاه در پاسخ به چند سؤال خاص تاریخ برگزاری رویداد بعدی شرکت اپل را فاش کرده است.

این کاربران ادعا کرده‌اند که در زمان پرسش از سیری در مورد تاریخ برگزاری رویداد بعدی شرکت اپل با پاسخی تأثیر گذار مواجه شده‌اند. سیری در پاسخ به این سؤال که «تاریخ برگزاری رویداد بعدی اپل چه زمانی است» می‌گوید که رویداد ویژه بعدی شرکت اپل در تاریخ 20 آوریل 2021 در شهر کوپرتینو کالیفرنیا برگزار می‌شود.

سیری در این مجموعه پاسخ‌ها ادعا کرده که رویداد بعدی شرکت اپل نه تنها در تاریخ 31 فروردین 1400 برگزار می‌شود، بلکه این رویداد نیز همانند موارد پیشین در اپل پارک برگزار می‌شود.

البته این پاسخ از دسترسی کاربران حذف شده است و دیگر سیری در پاسخ به سؤال‌های مشابه پاسخی مبنی بر زمان برگزاری رویداد بعدی شرکت اپل ارائه نمی‌دهد.با این حال بسیاری از خبرگزاری‌های حوزه فناوری‌های دیجیتال، به همین موضوع استناد کرده‌اند و اعلام کرده‌اند که شرکت اپل در تاریخ 31 فروردین 1400 اولین رویداد خود در سال 2021 میلادی را برگزار می‌کند.

این ادعا در حالی مطرح می‌شود که شرکت اپل ظرف چند هفته گذشته دعوت‌نامه مربوط به رویداد WWDC 2021 را منتشر کرده بود که نشان می‌داد این رویداد دقیقاً در همان زمان منطبق با سال گذشته برگزار می‌شود. این موضوع باعث شده بود تا بسیاری از تحلیلگران بر این باور باشند که شرکت اپل پیش از ماه ژوئن 2021 رویداد دیگری را برگزار نمی‌کند. با این حال این ادعای اخیر سیری می‌تواند تمامی پیش بینی‌های قبلی را به هم بزند.

در این میان، شرکت اپل احتمالاً در جریان رویداد فروردین، در صورت صحت داشتن شایعات یاد شده تصمیم دارد تا از محصولات سخت افزاری جدیدی نظیر آیپد پرو نسل جدید، برچسب‌های ردیابی ایرتگ و محصولات دیگر را رونمایی خواهد کرد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location