سبد خرید خالی‌ست.
FIlm

بنابر گزارش جدید منتشر شده از وبسایت The Information، اپل با افزودن فیلم‌های پر مخاطب به اپل تی وی پلاس افراد بیشتری را به این سرویس جذب می‌کند.

گفته شده که استودیوی اجرایی اپل قصد دارد هر سال برای اپل تی وی پلاس بیش از 10 تا 12 فیلم تولید کند. اجرای این هدف موجب می‌شود که اپل با سرویس‌های استریم دیگری مثل نتفلیکس، Hulu، دیزنی و HBO Max بهتر رقابت کند.

برای تسهیل اجرای این قابلیت، اپل جسی هندرسون را استخدام کرده که قبلا مدیر ارشد اجرایی در فیلم سازی سرویس استریم HBO Max بوده است.

جسی هندرسون به تیم اپل تی وی پلاس با با مدیریت Jamie Erlicht و Zack Van Amburg ملحق خواهد شد و گزارش‌های خود را به Matt Dentler ارائه می‌دهد که مدیر بخش اپل تی وی پلاس بوده و فیلم‌های اصلی را مدیریت می‌کند.

در مقایسه با سایر سرویس‌های استریم، اپل تی وی پلاس هنوز در مراحل ابتدایی است و اپل به سختی روی محتوای آن کار می‌کند تا با تقویت این سرویس، آن را برای مشترکین جذاب‌تر کند.

اپل به افرادی که دستگاه جدیدی خریداری کنند، استفاده رایگان یک ساله از این سرویس را ارائه می‌دهد. همچنین افرادی که در ابتدای راه اندازی این سرویس در 19 نوامبر اشتراک یک ساله رایگان را دریافت کردند با بیشتر شدن دوره آزمایشی، ادامه خواهد یافت.

اپل دوره آزمایشی رایگان را ادامه می‌دهد برای اینکه کاربران قبل از پرداخت پول برای اشتراک، وقت بیشتری برای درگیر شدن در محتوای اصلی اپل تی وی پلاس داشته باشند.

در حال حاضر هم اپل به افرادی که هزینه ای برای اپل تی وی پلاس پرداخت کرده‌اند، آن را باز پرداخت می‌کند و به همین دلیل این سرویس درآمد ناچیزی دارد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location