سبد خرید خالی‌ست.
iTest

شرکت سامسونگ به تازگی یک وب سایت را به نام iTest راه اندازی کرده تا از آن طریق کاربران آیفون بتوانند رابط کاربری تلفن‌های هوشمند گلکسی را تست و بررسی کنند.

این وب سایت در گام اول یک اپلیکیشن را از طریق وب روی آیفون نصب می‌کند که با باز کردن آن امکان رابط کاربری تلفن‌های هوشمند گلکسی روی آیفون امکان پذیر می‌شود. سامسونگ در تلاش است تا باعرضه این اپلیکیشن کاربران را به استفاده از تلفن‌های هوشمند خود تشویق کند. این اپلیکیشن بسیاری از بخش‌های رابط کاربری اندروید نظیر بخش تنظیمات و حتی اپلیکیشن مرورگر رسمی سامسونگ را شبیه سازی کرده است.

این اولین تلاش شرکت سامسونگ برای جذب کاربران آیفون خود نیست. تا پیش از این مجموعه‌ای از تبلیغات ویدیویی سامسونگ علاوه بر مسخره کردن ناچ آیفون، قابلیت‌های این تلفن هوشمند را زیر سؤال می‌بردند و کاربران را به استفاده از گوشی‌های هوشمند اندرویدی تشویق می‌کردند.

اپل نیز به‌عنوان رقیب سامسونگ و دیگر تلفن‌های هوشمند اندرویدی کمپینی تبلیغاتی Your Phone is, iPhone is را برگزار کرده بود که طی آن مزیت‌ها و برتری‌های آیفون نسبت به تلفن‌های اندرویدی به تصویر کشیده شده بود.

گفتنی است که اپلیکیشن iTest در گام اول از طریق اپ استور ارائه شده بود، ولی پس از مدتی کوتاه اپل آن را به دلیل نقض قوانین حذف کرد و حالا به‌صورت انترپرایز آماده عرضه به کاربران شده است. با توجه به این موضوع ممکن است تعدادی محدود از کاربران بتوانند این اپلیکیشن را روی دستگاه‌های خود نصب کنند و در آپدیت‌های بعدی محدودیت‌های مربوط به استفاده از آن ایجاد شود.

گفتنی است که اپل اعلام کرده که این اپلیکیشن ناقض قوانین اپ استور است و کاربران به‌صورت عادی نمی‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location