سبد خرید خالی‌ست.
iphone-11-Pro

اتفاقات نادر در تولید انبوه محصولات مختلف برای بسیاری از محصولات رخ می‌دهد و یکی از جدیدترین این موارد، لوگوی اپل است که در ابعادی عجیب روی پشت آیفون 11 پرو نقش بسته است.

اخیراً تصویری در شبکه اجتماعی توییتر در حال دست به دست شدن است که نشان می‌دهد لوگوی اپل روی یک آیفون 11 پرو با رنگ میدنایت گرین در جایگاهی عجیب قرار گرفته است. بسیاری از افراد این موضوع رو بسیار نادر می‌دانند و احتمال رخداد آن را یک در 100 میلیون عنوان کرده‌اند.

لوگوی اپل در این آیفون به جای اینکه در وسط دستگاه قرار گیرد، به خاطر وجود یک خطای چاپی به پایین و سمت راست متمایل شده است. اکانت انتشار دهنده این تصویر در توییتر اعلام کرده که این خطا به شکلی عجیب و منحصر به فرد در دستگاه رخ داده است.

این آیفون با قیمت 2700 دلار به حراج گذاشته شده است و خریداران می‌توانند پیشنهاد بالاتر برای خرید آن را ارائه دهند. گفتنی است که این آیفون هنوز به فروش نرسیده است و فرایند حراج آن همچنان ادامه دارد.

تا پیش از این نیز یک خطای ویژه در آیپد پرو با رنگ خاکستری نیز سروصدای زیادی ایجاد کرده بود که دارای یک حلقه سفید و طلایی در اطراف دکمه هوم بود. این آیپد نیز با قیمتی بسیار ویژه تر به حراج گذاشته شده بود.

موضوع خرید محصولات دارای خرید چاپی با قیمت بالاتر از ارزش واقعی یکی از رسم‌های عجیب در میان کلکسیون داران است. به عنوان مثال بسیاری از کلکسیون داران اسکانس، از خطاهای چاپی در میان اسکناس‌ها استقبال می‌کنند و اسکناس‌هایی که دارای خطاهای بسیار نادر باشد را با قیمت بسیار بالا خریداری می‌کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location