سبد خرید خالی‌ست.
Drag-and-drop

یکی از کارهایی که کاربران مرتبا روی مک انجام می‌دهند استفاده از قابلیت درگ اند دراپ است که برای انتقال فایل‌ها از یک فولدر به سایر فولدرها یا آپلود آنها در وبسایت یا اپلیکیشن به کار می‌رود. در حالی که این روش به راحتی انجام می‌شود ولی اخیرا با معرفی اپلیکیشن Dropover تجربه این کار به طرز چشمگیری بهبود یافته است.

روش درگ اند دراپ به این صورت است که کاربر فایل مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس آن را به جای دیگری می‌کشد. اما محدودیتی در این روش وجود دارد، اینکه کاربر نمی‌تواند فولدرهای مختلف فایل‌ها را با هم انتخاب کرده و انتقال دهد یا حتی فایل‌ها را یک جا انتخاب کرده و در مکان‌های مختلف منتقل کند.

اپلیکیشن Dropover این امکان را فراهم کرده است.یعنی کاربران می‌توانند اپلیکیشن را باز کرده و از طریق کلیک کردن روی آیکون در نوار منو، میانبر کیبورد یا لرزش نشانگر موس هنگام انتخاب فایل‌ها پنجره Dropover را باز کنند. حالا به جای کشیدن فایل به سایر پوشه‌ها، آن را به داخل Dropover کشیده و رها کنند.

تمام فایل‌هایی که در این اپلیکیشن رها می‌شوند تا زمانی که کاربر تصمیم بگیرد با آنها چه کند در این پنجره می‌‌مانند. کاربر به راحتی می‌تواند فایل‌ها را از چند فولدر انتخاب کند و، سپس در اپلیکیشن Dropover نگه داشته و بعد همه آنها را با هم به مکان دیگری منتقل کند. در صورتی که کاربر قصد ندارد فایل‌ها را به مکان دیگری منتقل کند با بستن پنجره همه چیز در همان جا می‌ماند.

همچنین می‌توان هر فایل را به طور جداگانه انتخاب کرده و به مکان دیگری منتقل کرد. این اپلیکیشن می‌تواند برای اشتراک گذاری آسان فایل‌ها از جمله سرویس اختصاصی خودش با عنوان Dropover Cloud با آیکلود، Dropbox و سایر سرویس‌های ابری یک‌پارچه شود.

قابل ذکر است که اپلیکیشن Dropover به صورت رایگان در اپ استور قابل دسترسی است و 14 روز بدون محدودیت قابل استفاده است. همچنین نسخه کامل آن به صورت خرید درون برنامه‌ای با 4.99 دلار در دسترس است.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location