سبد خرید خالی‌ست.
iMassage

مدیران شرکت اپل به تازگی طی یک نامه‌نگاری الکترونیکی اعلام کرده که اپل هرگز حاضر به عرضه آی مسیج به کاربران اندروید نیست چرا که این موضوع به شرکت اپل ضربه خواهد زد.

این نامه‌نگاری بیشتر حول محور شکایت اپیک گیم از اپل بود که یکی از مدیران این شرکت ادعای ویژه‌ای را در مورد آی مسیج مطرح کرد. اپیک گیمز در یکی از دادگاه‌های مربوط به رسیدگی شکایت خود ادعا کرده که شرکت اپل تلاش می‌کند تا مشتریان خود را در یک اکوسیستم خاص محبوس کند و آی مسیج یکی از مثال‌های قابل توجه این موضوع است که نشان می‌دهد اپل تمایلی به ارائه حق انتخاب آزاد به کاربران خود را ندارد.

در این نامه‌نگاری ادی کیو، کریگ فدریگی و فیل شیلر شرکت داشته‌اند که هر یک از آن‌ها ایده‌های ویژه‌ای را در این مورد منتشر کرده بودند.

در بخشی از این مصاحبه نماینده اپیک اعلام کرده بود که آی مسیج یکی از دلیل‌های اصلی برای دشوار شدن جدایی از اکوسیستم اپل است. یکی از کارکنان اپل در سال 2016 توانسته بود امکان بکاپ گرفتن از پیام‌های آی مسیج را از طریق ایمیل فراهم کند که به سرعت اپل جلوی انتشار خبرهای مربوط به آن را گرفت.

در این میان، فیل شیلر اعلام کرده که انتقال آی مسیج به اندروید، بیش از آنکه به کاربران و شرکت اپل کمک کند، باعث ایجاد اتفاقات جبران ناپذیر خواهد شد.

در ادامه کریگ فدریگی توضیح داده که اندروید برای کاربران آیفون ناآشنا است و به همین دلیل نیازی به انجام چنین کاری نیست. او در ادامه توضیحات خود به مثال یک خانواده اشاره کرد که همه اعضای آن از آیفون استفاده می‌کنند، اما به دلایل مختلف (نظیر کاهش هزینه‌ها) اقدام به خرید یک گوشی اندرویدی برای فرزند خود می‌کنند. در این میان، انتقال آی مسیج به اندروید فقط برای چنین کاربرانی مناسب خواهد بود و درعین‌حال این کار باعث گمراه شدن تجربه کاربری برای بسیاری از افراد می‌شود.

آی مسیج یکی از ایده‌های اصلی تجاری‌سازی استیو جابز برای آیفون‌ها بود که امکان انتقال پیام‌ها را از طریق اینترنت را به کاربران آیفون می‌داد. این قابلیت در زمان خود یک انقلاب بزرگ بود که در حال حاضر با وجود پیام‌رسان‌های متعدد کاربرد آن نسبت به قبل کمتر شده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location