سبد خرید خالی‌ست.
App-Store

سناتورهای آمریکا از اپل درخواست کرده‌اند که در مورد تصمیم خود برای عدم حضور در جلسه‌ دادرسی اپ استور برای ارائه پاره‌ای توضیحات تجدید نظر کند.

اپل قصد ندارد در جلسه کمیته فرعی سنای آمریکا در ارتباط با موضوع ضد انحصاری اپ استور گوشی همراه شرکت کند، به گزارش رویترز سناتورهای آمریکا امتناع اپلرا غیرقابل قبول خوانده‌اند.

در نامه‌ای به تیم کوک مدیر عامل اپل، برخی سناتورهای آمریکا از او خواسته‌اند که در تصمیم خود مبنی بر شرکت نکردن در جلسه توضیحات تجدید نظر کند، زیرا مشارکت و همکاری اپل برای بررسی کامل و منصفانه موضوع رقابت ضروری است.

سناتورها گفته‌اند که اپل چند هفته پیش، از جلسه ماه آوریل آگاه شده بود و حتی با اعضای سنا بحث‌هایی داشته درباره اینکه چه کسی از طرف اپل برای حضور و ارائه شهادت در مجلس انتخاب شود؛ اما به طور ناگهانی اپل تغییر رویه داده و از فرستادن کسی برای ارائه شهادت خودداری کرده است.

اپل دلیل عدم ارائه یک شاهد برای جلسه دادرسی اپ استور را دادگاه دعوی اپیک گیمز درباره رقابت ضد انحصاری دانست، اما کمیته قضایی سنا و کمیته سیاست رقابت ضد انحصاری و حقوق مصرف کننده نسبت به بهانه اپل رضایتی نشان نداده است.

ناگفته نماند که زمان مشخصی برای جلسه دادرسی تعیین نشده ولی احتمالاً گوگل قصد دارد در این جلسه شرکت کند. حضور گوگل در این جلسه نشان دهنده قدرت این دو شرکت فناوری در ارتباط با هزینه، توزیع و قابلیت دسترسی اپلیکیشن‌های گوشی‌های همراه برای دو سیستم عامل آیفون و اندروید است.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location