سبد خرید خالی‌ست.
2

خبرها و شایعات بسیار زیادی در مورد تلاش اپل برای تولید ایرپاد ۳ به عنوان نسل سوم هندزفری‌های بی‌سیم این شرکت منتشر شده است و حالا تصویری از آن در خیابان منتشر شده است.

تصویر منتشر شده مربوط به تکه‌هایی از یک ویدیو چند ثانیه‌ای است که در شبکه اجتماعی تیک تاک منتشر شده بود. در توضیحات این ویدیو ادعا شده بود که تصویر یاد شده مربوط به نسخه اصلی ایرپاد ۳ توسط فردی نزدیک به خط تولید محصولات شرکت اپل فاش شده است.

بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی نظیر توییتر اطلاعات مربوط به این تصویر را مورد بررسی قرار داده‌اند و بسیاری از آن‌ها صحت آن را تائید کرده‌اند. با این حال برخی دیگر از تحلیلگران آن را به عنوان یک محصول جعلی و فیک شناسایی کرده‌اند و برای آن نیز استدلال‌هایی آورده‌اند.

با این حال در بررسی‌های منتشر شده از این تصویر بسیاری اعلام کرده‌اند که ظاهر آن به طور کامل منطبق بر شایعاتی است که تا پیش از این توسط بسیاری از خبرگزاری‌ها و تحلیلگران مختلف منتشر شده بود. بر این اساس ایرپاد ۳ قرار است با ظاهری شبیه به ایرپاد پرو طراحی و توسعه پیدا کند که در آن روکش‌های سیلیکونی مربوط به قابلیت حذف نویز اکتیو وجود ندارد.

ظاهر ایرپاد 3 کیس شارژ مشابهی با ایرپاد پرو دارد و گوشی‌های چپ و راست آن دقیقاً با همان ابعاد و دنباله‌های کوتاه‌تر طراحی و توسعه داده شده است. باوجود این مسئله ظاهر و اطلاعات مربوط به ایرپاد نسل ۳ توسط منابع رسمی شرکت اپل تائید نشده است و نمی‌توان در مورد آن نظر داد.

شایعات دیگر حاکی از آن است که اپل در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ میلادی اقدام به معرفی و عرضه این محصول به بازار خواهد کرد و تا آن زمان باید منتظر بود و دید که ظاهر سومین نسل از هندزفری‌های تمام بی‌سیم شرکت اپل با چه قابلیت‌ها و تغییرات آماده عرضه به بازار خواهد شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location