سبد خرید خالی‌ست.
3--14

اپل مراحل ابتدایی طراحی و ساخت اولیه مدل 2021 آیفون‌ها را آغاز کرده است و حالا بسیاری از تحلیلگران شایعات ضد و نقیضی را در مورد نام این تلفن هوشمند منتشر کرده‌اند. برخی از افراد بر این باور هستند که نام این تلفن هوشمند آیفون 13 خواهد بود و برخی دیگر نام آیفون 12 پلاس را پیش بینی کرده‌اند.

در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به نحوه نام گذاری آیفون 2021 و پیش بینی‌های انجام شده در مورد نام گذاری این محصولات را بررسی خواهیم کرد.

اپل از زمان معرفی و عرضه چهارمین آیفون خود در سال 2010 میلادی از یک پسوند عددی به‌عنوان نشان دهنده نسل تلفن‌های هوشمند خود استفاده کرد. در سال 2013 اما این روند با اضافه شدن پسوند «S» یک تغییر دیگر نیز کرد؛ اپل معمولاً به‌صورت یکی در میان، تلفن‌های هوشمند خود را که با ظاهری مشابه با سال قبل طراحی کرده و صرفاً در آن‌ها بهبودهایی از لحاظ ظاهری و سخت افزاری اعمال می‌کند. آیفون‌هایی نظیر 5 اس، 6 اس و X اس دقیقاً از همین مدل‌ها هستند که با بهبودهایی نسبت به آیفون‌های نسل پیشین عرضه شده‌اند.

از طرف دیگر شرکت اپل آیفون‌های اصلی خود را در بسیاری از اوقات صرفاً با شماره نسل آیفون‌ها معرفی می‌کند که شامل آیفون 4، آیفون 5، آیفون 6، آیفون 7، آیفون 8 و آیفون X و نسل‌های جدیدتر از آن‌ها می‌شوند. این تلفن‌های هوشمند از لحاظ قدرت سخت افزاری و قابلیت‌ها نسبت به نسل‌های پیشین خود تغییراتی قابل توجه دارند و گام‌های بیشتری نسبت به محصولات پیشین به حساب میایند.

نام آیفون 2021 چیست؟

شایعات منتشر شده امروزی به شکلی ضد و نقیض در مورد نام آیفون 2021 منتشر شده‌اند. آیفون 2021 از یک طرف به دلیل تعبیه احتمالی تعبیه سنسور اثر انگشت و قابلیت‌های دیگر یک گام رو به جلو از طرف اپل به حساب میاید.

برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که تراشه A15 عرضه شده در آیفون 2021 گام رو به جلوی زیادی از طرف اپل به حساب نمی‌آید و اپل امسال از آیفون 12 اس رونمایی خواهد کرد.

اما برخی دیگر با توجه به افزایش قابلیت‌هایی نظیر پشتیبانی از 5G و فناوری mmWave در تمامی پارت نامبرها احتمال می‌دهند که آیفون 2021 با نام آیفون 13 رونمایی و عرضه شود. گفتنی است که اپل در سال گذشته سری اس را حذف کرده بود و آیفون 11 اس را آماده عرضه به بازار نکرده بود. این رخداد سال 2017 نیز تکرار شد و آیفون 7 اس عرضه نشده بود.

با وجود این گزارش‌ها به نظر می‌رسد که باید دید که شایعات بعدی در مورد آیفون 2021 چه میگویند اما هنوز دو نام آیفون 12 اس و آیفون 13 برای اشاره به آیفون 2021 مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location