سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Music

بازسازی آیکون هنرمندان در اپل موزیک منجر به گمانه زنی‌هایی درباره برنامه‌های طراحی در iOS 15 شده است.

اپل اخیرا اپلیکیشن هنرمندان در اپل موزیک را آپدیت کرده و برخی بهبودها را در آن ارائه داده است، اما تغییر در آیکون جدید بسیار مورد توجه بوده است.

اپلیکیشن هنرمندان در اپل موزیک به جای لوگوی قدیمی چند رنگ که قبلا استفاده می‌شد، اکنون به صورت یک لوگوی موزیک ساده با رنگ قرمز مایل به صورتی طراحی و ارائه شده است. آیکون جدید نقش برجسته‌ای دارد که از سایر آیکون‌های اپل متمایز می‌شود.

اپلیکیشن هنرمندان در اپل موزیک به آنها اجازه می‌دهد که از عملکرد موزیک خود در اپل موزیک، آیتیونز و شازم مطلع شوند. به نظر می‌رسد این اپلیکیشن مخاطبان محدودی دارد و تغییر آیکون آن زیاد مهم نباشد، اما اپل مانند تغییر سایر اپلیکیشن ها در سال گذشته آن را معرفی کرده است.

همچنین در ماه اکتبر آیکون App Store Connect مثل آیکون هنرمندان در اپل موزیک آپدیت شد، که نشان می‌دهد اپل در طرح جدید دو آیکون را به روز کرده است.

بنابر شبکه اجتماعی Reddit، کاربران با مشاهده تغییرات در آیکون‌ها حدس می‌زنند که نشان دهنده تغییرات گسترده در طراحی است که با معرفی iOS 15 ارائه خواهند شد.

قابل ذکر است که اپل در مک او اس بیگ سور بسیاری از آیکون‌ها را با طراحی ساده ارائه داد، به همین دلیل احتمالا برخی تغییرات مشابه در iOS 15 قابل پیش بینی است.

احتمال دارد اپل در رویداد WWDC که در ژوئن امسال برگزار خواهد شد،iOS 15، iPadOS 15، watchOS 8، tvOS 15 و macOS 12 را معرفی کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location