سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Podscast

 طبق آخرین اطلاعات منتشر شده از سرویس‌های تحلیلی پادکست‌ها پلتفرم اپل پادکست اخیرا از تعداد 2 میلیون اپیوزد گذشته و نقطه عطف جدیدی رسیده است، این در حالی است که تقریبا یک چهارم این پادکست‌ها با یک اپیزود منتشر شده‌اند.

با انتشار آخرین آمار توسط Podcast Industry Insights، مشاور صنعت Amplifi Media اشاره کرد که 26 درصد از پادکست‌ها فقط در یک قسمت یا اپیزود منتشر شده‌اند. این نشان می‌دهد که بسیاری از تولید کنندگان محتوا به طور ناگهانی کار را رها کرده‌اند.

طبق این آنالیز، Amplifi اشاره کرده که 44 درصد از پادکست‌ها با سه یا تعداد کمتری اپیزود منتشر شده‌اند. یعنی اگر هر پادکست با حداقل چهار اپیزود تنظیم می‌شد، بنابراین تعداد کل نمایش‌های اپل پادکست به تقریبا 880 هزار می‌رسید.

تجزیه و تحلیل آماری نشان می‌دهد که پادکست‌های «once-and-done» کتابخانه اپل پادکست را تحت تاثیر قرار داده، زیرا احتمالا این پادکست‌ها دارای محتوای با پایان زود هنگام هستند.

بنا به گفته James Cridland از Podnews.ne، 63 درصد پادکست‌های تک اپیزودی از طریق اسپاتیفای و 16 درصد از iHeart's Spreaker منتشر می‌شود، که هر دو پلتفرم ارائه دهنده خدمات میزبانی رایگان بوده و مورد توجه پادکست‌های جدیدی قرار گرفته‌اند که در حال آزمایش و بررسی این رسانه هستند.

Amplifi در ارزیابی خود برای کم اپیزود بودن تعداد زیادی از اپل پادکست‌ها گفته که همه پادکست‌ها نباید شامل مجموعه‌های بی‌پایان باشند. کاربر می‌تواند تعداد زیادی محتوای عالی پیدا کند که فقط برای چند قسمت قابل اجرا است. این به زیبایی و جذابیت پادکست کمک می‌کند.

در حال حاضر اپلیکیشن پادکست رایگان است و اپل محتوای پادکست پولی ندارد، اما شایعات حاکی از این است که اپل در حال کار کردن روی سرویس اشتراکی پادکست پولی است که افراد را ترغیب به گوش کردن به پادکست‌ها کند.

در واقع با این‌کار اپل می تواند تولید کنندگان مشهور را با وعده پول فریب داده و حتی آنها را از سایر پلتفرم‌هایی مثل اسپاتیفای به سمت خود جلب کند.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location