سبد خرید خالی‌ست.
1

 برخی از تکنسیون های چینی به تازگی توانسته اند قطعات سخت افزاری مربوط به کامپیوترهای مک مبتنی بر اپل سیلیکون را ارتقا دهند. با توجه به این موضوع ارتقای رم و ذخیره سازی مک M1 امکان پذیر شده است.

گزارش اخیر منتشر شده از فعالیت برخی از تعمیرکاران و تکنسین های چینی نشان میدهد که کامپیوترهای اپل سیلیکون بسیار آسان تر از آنچه تصور میشود امکان ارتقای قطعات سخت افزاری را دارد.
گزارش یاد شده اعلام کرده تا به امروز تصاویر مربوط به روند ارتقای دستی کامپیوترهای مک در شبکه های اجتماعی منتشر شده است و بسیاری از وب سایت های بین المللی در حال حاضر خبر مربوط به آن را پوشش داده اند.
این کار توسط افرادی در شهر گوانگژو انجام شده که طی آن برخی از بخش های مداری آن توسط افراد حرفه ای دستکاری شده است.
این افراد متوجه شده اند که میتوانند تراشه مربوط به رم را شکلی نسبتا ساده تر از دستگاه های کامپکت و فشرده از تراشه M1 جدا کنند. علاوه بر این ذخیره سازی SSD در کنار تراشه یکپارچه M1 قرار گرفته است که به سادگی از طریق سیستم عامل مک او اس قابل شناسایی است و نیازی به تخریب قطعات یا سیستم عامل داخلی دستگاه به خاطر تعویض آن وجود ندارد.
این تکنسین ها اقدام به ارتقای مدل پایه ای و ارزان قیمت مک اپل سیلیکون کرده اند و آن را از ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت ذخیره سازی به حجم ۱۶ گیگابایت و ۱ ترابایت افزایش داده اند. در این میان تست های انجام شده توسط این افراد نشان داده که مک او اس بیگ سور به عنوان تنها نسخه از سیستم عامل مک که از اپل سیلیکون پشتیبانی میکند هیچ محدودیتی در اجرای این دستگاه ایجاد نمیکند.
گفتنی است که با وجود انتشار این ادعا هنوز به این معنا نیست که کاربران میتوانند به سادگی این کار را انجام دهند و همچنان نیاز به انجام برخی محدودیت ها خواهند داشت.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location