سبد خرید خالی‌ست.
qaz

شبکه اجتماعی کلاب هاوس اخیرا قابلیت پرداخت جدیدی را معرفی کرده که به کاربران اجازه می‌دهد که از سازندگان محتوا پشتیبانی میکند؛ ضمن اینکه هیچ درصدی از پرداخت صورت گرفته را برای خود برنمی‌دارد.

رقابت علیه کلاب هاوس به عنوان یک شبکه اجتماعی با پلتفرم صوتی لایو در حال افزایش است.

این خبر امروز توسط کلاب هاوس در یک پست وبلاگی اعلام شد. بنابر گفته این شرکت، Clubhouse Payment با هدف کمک به تولید کنندگان محتوا برای خلق جوامع مجازی و کسب درآمد آنها راه اندازی شده است.

در ابتدای شروع راه اندازی این سیستم، فقط تعداد کمی از کاربران کلاب هاوس با استفاده از این قابلیت می‌توانند پول دریافت کنند.

افرادی که قصد دارند برای تولید کنندگان محتوا پول ارسال کنند، با استفاده از آخرین نسخه این اپلیکیشن امکان پذیر است.

کاربران باید پروفایل یک سازنده محتوا را در کلاب هاوس باز کرده و روی دکمه Send Money ضربه بزنند. همچنین کاربران می‌توانند مبلغ ارسالی را انتخاب کرده و از طریق کارت اعتباری یا به صورت نقدی و با استفاده از پلتفرم Stripe پول را پرداخت کنند. چون پردازش تراکنش در Stripe انجام می‌شود، به همین دلیل هزینه خیلی کمی را برداشت می‌کند.

قابل ذکر است که این شبکه اجتماعی نوپا برای باقی ماندن در مقابل رشد و توسعه رقبای بزرگ خود مثل توییتر،‌ فیسبوک و لینکدین قابلیت جدید پرداخت در پلتفرم خود را ارائه داده است.

کلاب هاوس یک شبکه اجتماعی مبتنی بر گپ صوتی است که کاربران در آن اتاق‌هایی ایجاد کرده و چند نفر به طور لحظه‌ای در آن با هم صحبت می‌کنند. در این پلتفرم مکالمات ضبط نمی‌شوند و کاربر نمی‌تواند به گپی که تمام شده دسترسی پیدا کرده و آن را دوباره گوش کند. شبکه‌های اجتماعی دیگری مثل فیسبوک و توییتر قصد دارند چنین پلتفرمی را در سیستم خود ایجاد کنند.

همچنین کلاب هاوس تا به حال فقط در نسخه iOS قابل اجرا بوده ولی اخیرا اعلام کرده در ماه‌های آتی نسخه اندروید آن هم منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location