سبد خرید خالی‌ست.
hhh

توسعه دهندگان واتس آپ به تازگی اعلام کرده اند که تست به تست قابلیت انتقال چت بین آیفون و اندروید دارند.

در وبلاگ WABetaInfo اطلاعاتی منتشر شده که نشان میدهد توسعه دهندگان پیام رسان واتس آپ در حال تست این قابلیت برای انتقال چت ها بین دستگاه های مختلف هستند.

در نسخه های بتایی که از این پیام رسان منتشر شده، تصویری از صفحه واتس آپ نسخه آیفون نشان داده شده که گزینه ای برای انتقال چت ها به گوشی هوشمند اندرویدی دارد. این گزینه به سادگی هر چه تمام و با عنوان Move Chats to Android معرفی شده است که امکان انتقال چت ها را به کاربران ارائه میدهد.

زمانی که کاربر تمایل به اتصال یک دستگاه به دستگاه دیگر از سیستم عاملی متفاوت را داشته باشد، میتوان با دریافت جدیدترین آپدیت عرضه شده در اپل استور اقدام به انتقال داده‌ها به نسخه اندروید واتس‌آپ بدهد.

واتساپ در حال حاضر اطلاعات دقیقی در مورد عرضه نهایی این قابلیت به کاربران ارائه نداده بود، با این حال کاربران زیادی منتظر عرضه نسخه نهایی این قابلیت هستند تا از آن طریق بتوانند بدون داشتن محدودیت بین دستگاه های مختلف سوئیچ کنند.

انتقال چت وات آپ بین اندروید و ایفون یکی از مهم ترین محدودیت های این پیام رسان است که تا به امروز دردسرهای بسیاری را برای کاربران ایجاد کرده است. این موضوع باعث میشود تا فرایند مهاجرت از اندروید به آی او اس و برعکس دشوار شود و پس از انتقال به گوشی جدید کاربر امکان دسترسی به چت های گذشته خود را نداشته باشد.

علاوه بر این، امکان استفاده همزمان از یک اکانت واتساپ در چند دستگاه مختلف یکی دیگر از قابلیت های پردرخواست است که احتمالا قابلیت یاد شده بخشی از امکان انتقال داده ها خواهد بود. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location