سبد خرید خالی‌ست.
Aripods-man

شرکت اپل به تازگی یک ویدیوی تبلیغاتی را به سبک فانتزی در مورد ایرپادها منتشر کرده و در آن ریشه بوجود آمدن ایرپادها را نشان داده است.

در این ویدیوی فانتزی که با عنوان «Sound Gardner» یا باغبان صدا از طرف علاقه مندان نام گرفته، پیرمردی نشان داده میشود که در یک گلخانه در حال کار کردن است. او ادعا میکند که ایرپاد همانند موجودات زنده قابل پرورش هستند و آنها را مثل گیاهان مختلف در باغچه خود می‌کارد.

در این ویدیوی تبلیغاتی از زبان پیرمرد اعلام می‌شود که تکنولوژی مثل موجودات زنده است و همواره در حال رشد کردن است. او برای تایید حرف خود مثال صدای پخش شده از ایرپاد را میاورد و میگوید وقتی از ایرپاد می‌شود، نشانه‌ی حیات در آن دیده می‌شود و به این ابزار هوشمند زندگی بخشیده می‌شود.

اپل با انتشار این ویدیو تصمیم دارد تا دیدگاه کاربران را به نحوه استفاده از فناوری های هوشمند امروزی تغییر دهد تا کاربران محصولات هوشمند و الکترونیکی اطراف خود را همانند دستگاه های هوشمند نگاه کنند. با این حال در کنار انتشار دیدگاه خود نسبت به تکنولوژی، اقدام به تبلیغ ایرپاد نیز به عنوان هندزفری های بی سیم خود کرده است و این بار با دید جذاب تری سعی در جذب مخاطبین خود داشته است. 

ایرپاد به عنوان هندزفری بی سیم شرکت اپل که نسل اول آن در سال ۲۰۱۷ آماده عرضه شد، در مدت زمانی کوتاه به یکی از مهم ترین محصولات فناوری تبدیل شد که سودآوری قابل توجهی را برای شرکت اپل به همراه داشت. این محصول امروزه به یکی از ابزارهای اصلی شرکت اپل تبدیل شده که درصد رضایت مشتریان آن به بیشترین میزان خود رسیده است.

شرکت اپل سال ها است که با استفاده از ایده های جذاب سعی در انتشار تبلیغات جالب و متحیر کننده دارد که این ویدیوی تبلیغاتی نیز به عنوان تلاش جدید این شرکت در این زمینه با تحسین قابل توجهی از طرف مخاطبین مواجه شده است. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location