سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-13

 در تصویری از یک ماکت که به تازگی منتشر شده، ناچ آیفون 13 پرو کوچکتر نشان داده شده، همچنین موقعیت گوشی و دوربین جلویی آن تغییر کرده است.

وبسایت ژاپنی Mac Otakara تصاویری از کوچکتر شدن ناچ در ماکت آیفون 13 پرو 6.1 اینچی را منتشر کرده، همچنین گوشی و دوربین جلو در این تصاویر تغییر موقعیت داشته است.

طبق تصاویر منتشر شده، اپل قصد دارد که اسپیکر تماس را به بالای ناچ در حاشیه نمایشگر منتقل کند،‌ این تغییرات قبلا توسط برخی منابع منتشر و به اشتراک گذاشته شده است.

همچنین بنابر تصویر منتشر شده از ماکت، دوربین جلویی که در حال حاضر در سمت راست ناچ قرار دارد، به سمت چپ ناچ در آیفون 13 پرو منتقل شده است.

این وب‌سایت ژاپنی همچنین تصاویری از ابعاد خاص ناچ در آیفون 13 پرو به نمایش گذاشته که نشان می‌دهد ناچ تا چقدر کوچک شده است. در مقایسه با آیفون 12 پرو، ماکت آیفون پرو احتمالی در سال 2021 دارای ناچ با ارتفاع 5.35 میلی متر در مقابل ارتفاع ناچ با 5.30 میلی متر در آیفون 12 پرو و پهنای 26.80 میلی متر که از 34.83 میلی متر کمتر است. در واقع ناچ در آیفون جدید با پهنای کم ولی کمی بلندتر طراحی شده است.

شایعات زیادی درباره کوچکتر شدن ناچ از زمان عرضه آیفون X وجود داشته که همزمان اولین بار هم با معرفی سیستم TrueDepth و ناچ همراه بوده است. احتمالا اپل به دلیل جا به جایی گوشی و دوربین جلو، ناچ را کوچک کرده است. به غیر از کوچک شدن ناچ، تصاویر منتشر شده در وبسایت ژاپنی هیچ تغییری در دوربین عقب یا سایر جنبه‌های طراحی آیفون نشان نداده است.

در حالی که تغییرات ایجاد شده در آیفون 13 کم است، ولی با برخی ویژگی‌های جدید ارائه خواهد شد. شایعات نشان می‌دهند که آیفون 13 پرو رده بالا و پرو مکس دارای نمایشگر با ویژگی Pro Motion 120 Hz خواهد بود. همچنین پیش بینی می‌شود ویژگی‌های دیگری نظیر تراشه A15 سریعتر، دوربین‌های پیشرفته و رنگ‌های جدید مثل مشکی مات در آیفون آینده ارائه شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location