سبد خرید خالی‌ست.
Ai-Adob

هفته گذشته ادوبی اولین نرم افزار ایلوستریتور را برای اپل سیلیکون منتشر کرد و اشاره کرده که بسیاری از ویژگی‌های مهم این نرم افزار در نسخه بومی برنامه اپل سیلیکون پشتیبانی می‌شود.

کمتر از یک ماه بعد از انتشار نرم افزار ادوبی فوتوشاپ برای اپل سیلیکون و بیش از سه ماه از انتشار ادوبی پریمیر پرو، پریمیر Rush و نرم افزار آدیشن برای بتا اپل سیلیکون، این شرکت در حال آزمایش ادوبی ایلوستریتور روی جدیدترین معماری تراشه اپل است.

نا گفته نماند که تا به حال برای اجرای این نرم افزار روی اپل سیلیکون، کاربران باید از شبیه ساز روزتا 2 استفاده می‌کردند.

ایلوستریتور و سایر اپلیکیشن‌هایی نظیر فوتوشاپ از طریق پشتیبانی بومی، می‌توانند عملکرد سریعتر و قابلیت اطمینان پیشرفته‌ای روی مک‌های جدید ارائه دهند.

کاربران ادوبی که علاقمند به آزمایش کردن نرم افزار ایلوستریتور با اپل سیلیکون هستند، می‌توانند نسخه بتا 25.3.1 را از بخش اپلیکیشن بتا در برنامه Creative Cloud Desktop قابل دانلود است.

قابل ذکر است که نرم افزار ادوبی ایلوستریتور برای طراحی در کامپیوتر استفاده می‌شود. با کمک این نرم افزار کاربران می‌توانند برای تصاویر سه بعدی و انیمیشن سازی استفاده کنند. یکی از ابزارهای این نرم افزار با عنوان Eraser به کاربر اجازه می‌دهد تا رنگ روی تصویر یا قسمت‌های متفاوت از تصویر را انتخاب کرده و با کمک این ابزار روی قسمت مورد نظر حرکت داده تا با حذف رنگ،‌ تصویر یا رنگ زمینه مشخص شود.

برخی قابلیت‌های این نرم افزار شامل رنگ آمیزی و طراحی به صورت پرسپکتیو،‌ طراحی طرح‌های بسیار پیچیده و پیشرفته، قالبیت ایجاد طرح‌های مجعد برای صفحات وب و موبایل‌ها و بسیاری موارد دیگر است. به دلیل همین ویژگی‌ها سرعت طراحی با این نرم افزار قابل ملاحظه است. همچنین با وجود دقت گرافیکی بالا و کیفیت ابزارهای گرافیکی توانسته وضوح و شفافیت تصاویر و اشکال سه بعدی را بهتر از سایر نرم افزارها ارائه دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location