سبد خرید خالی‌ست.
3

 شرکت اپل از چند ساعت پیش لیست نرخ هزینه‌های مربوط به برنامه Trade-In خود را به روز رسانی کرده و قیمت تعویض آیفون ۱۱ با آیفون ۱۲ و تعویض آیپد پرو نسل سه با نسخه ۲۰۲۰ را اعلام کرده است.

بر این اساس هزینه تعویض آیفون ۱۱ پرو با یکی از مدل‌های آیفون ۱۲ می‌تواند تا نصف قیمت دستگاه جدید کاهش پیدا کند. اپل اعلام کرده که در برنامه Trad-In آیفون ۱۱ پرو مکس را بین ۱۵ تا ۵۱۵ دلار بسته به شرایط و سلامت دستگاه خریداری و امکان خرید یک دستگاه جدید را فراهم میاورد.

آیفون ۱۱ پرو در این برنامه با قیمت ۵ تا ۴۶۵ دلار توسط اپل خریداری می‌شود و به جای آن امکان خرید یکی از مدل‌های آیفون ۱۲ فراهم خواهد شد. بیشترین ارزش آیفون ۱۱ نیز در جریان این برنامه تعویضی برابر با ۳۸۰ دلار خواهد بود.

در مورد آیپدها نیز اپل آیپد پرو نسل ۳ را با قیمت حداکثر ۵۸۰ دلار دریافت و امکان خرید یک دستگاه جدیدتر را فراهم میاورد. این برنامه برای کامپیوترهای مک نیز ارائه می‌شود که بر اساس آن قیمت حداکثری مک بوک ایر و آیمکبه ترتیب برابر ۵۳۰ و ۱۰۵۰ دلار خواهد بود. گران‌ترین محصولی که در جریان این فرایند خریداری می‌شود آیمک پرو است که با قیمت حداکثری ۲۹۴۰ دلار خریداری خواهد شد و اپل اجازه تعویض آن‌ها با دستگاه‌های نو را فراهم میاورد.

برنامه تعویض محصولات اپل با عنوان Trade-In توسط خود شرکت سازنده راه اندازی شده که به کاربران امکان فروش دستگاه‌های دسته دوم خود به شرکت اپل و دریافت یک دستگاه نو را فراهم میاورد. گفتنی است که اپل تنها در صورتی دستگاه‌های دسته دوم کاربران را در Trade In خریداری می‌کند که کاربران یک دستگاه نو و جدید را از این کمپانی دریافت کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location