سبد خرید خالی‌ست.
1

 برخی از توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های مبتنی بر آیفون و آیپد به تازگی اعلام کرده‌اند که با مشکل خرابی پروفایل‌ها مواجه شده‌اند که این موضوع روی دسترسی آن‌ها به نسخه بتای آی او اس و آیپد او اس ۱۴.۵ و واچ او اس ۷.۴ تأثیر گذاشته است.

مجموعه‌ای توسعه دهندگان و کاربرانی که به دلیل کنجکاوی و علاقه تصمیم به تهیه اکانت توسعه دهندگان کرده‌اند در تالارهای گفتمان مختلف و شبکه‌های اجتماعی نظیر توییتر ادعا کرده‌اند که با مشکل پروفایل خراب مواجه شده‌اند که این موضوع روی روند دریافت بتای نسخه‌های بعدی سیستم عامل‌های شرکت اپل تأثیر منفی گذاشته است.

توسعه دهندگان در زمان اقدام برای دریافت این به‌روزرسانی‌های جدید با ارور Bad Profile مواجه می‌شوند. در توضیحات این به ارور پیام This Profile is corrupted and cannot be read مواجه شده‌اند که باعث از بین رفتن امکان دانلود و نصب به روز رسانی‌ها شده است. این موضوع باعث شده تا توسعه دهندگان برای دریافت آخرین نسخه‌های سیستم عامل به بتاهای عمومی و بتای توسعه دهندگان قدیمی‌تر محدود باشند.

این موضوع ممکن است روی سازگاری برخی از اپلیکیشن‌ها و آپدیت‌های عرضه شده برای آن‌ها از طریق اپ استور تأثیر بگذارد و امکان دسترسی درست را به کاربران ارائه ندهد.

روند کاری آپدیت اپلیکیشن‌ها به این صورت است که توسعه دهندگان پیش ازعرضه نسخه‌های جدید سیستم عامل‌های اپل، به نسخه‌های بتای آن‌ها به صورت زودتر دسترسی دارند تا از آن طریق بتوانند نسخه‌های جدید اپلیکیشن‌ها را با سازگاری کامل با نسخه‌های جدید سیستم عامل عرضه کنند.

گفتنی است که این مشکل تنها برای توسعه دهندگانی رخ داده که تصمیم به دریافت ششمین بتای نسخه‌های اخیر سیستم عامل‌های اپل را داشته‌اند. کاربران و توسعه دهندگانی که نسخه‌های بتای پیشین را نصب می‌کنند با این مشکل مواجه نخواهند شد.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location