سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Arcade

30 بازی جدید از جمله بازی کلاسیک iOS و مزایای منحصر به فردی مثل عدم خریدهای درون برنامه‌ای، حفظ حریم خصوصی بازیکن و غیره در اپل آرکید ارائه می‌شود.

موج بزرگی از بازی‌های جدید با توسعه اپل آرکید و ارائه بیش از 30 عنوان جدید راه اندازی شده که شامل توسعه دهندگان بازی‌های بزرگ و توسعه دهندگان ایندی است، در سرویس ارائه شده عناوین بازی‌های موجود به بیش از 180 بازی رسیده است.

بازی‌های جدید شامل NBA 2K21، نسخه کاملا جدید از The Oregon Trail from Gameloft، Fantasian from the creator of Final Fantasy و بسیاری از آثار کلاسیک مشهور مثل Really Bad Chess، Monument Valley، Reigns، Simon's Cat، Threes، Cut the Rope، Fruit Ninja، chess، checkers و سایر موارد است.

با گسترش و اضافه شدن بازی‌های جدید در اپل آرکید پیشرفت غیر منتظره‌ و مزایای منحصر به فردی مثل عدم ارائه تبلیغات، عدم خریدهای درون برنامه‌ای، پشتیبانی از استانداردهای بالای حریم خصوصی کاربر اپل و ارائه یک اشتراک کلی برای دسترسی حداکثر شش عضو خانواده در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

علاوه بر نسخه‌های اصلی و منحصر به فرد آرکید که شامل NBA 2K21 Arcade Edition، Star Trek: Legends و The Oregon Trail است، همچنین این سرویس دو گروه بازی جدید را با عنوان Timeless Classics و App Store Greats معرفی می‌کند.

بازی‌های اصلی اپل آرکید در آیفون، آیپد، مک و اپل تی وی قابل اجرا است. دو گروه بازی تازه معرفی شده هم در آیفون و آیپد قابل دسترسی هستند، همچنین بازی در این دو گروه بدون تبلیغات و بدون خرید درون برنامه‌ای است.

اپل آرکید به صورت یک دوره آزمایشی یک ماهه برای افراد واجد شرایط قابل دسترسی است و اگر کاربران یک دستگاه جدید از اپل خریداری کنند به آنها یک دوره آزمایشی سه ماهه رایگان اعطا می‌شود. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location