سبد خرید خالی‌ست.
Tim-Cook

تیم کوک مدیر عامل اپل به مناسبت بزرگداشت چهل و پنجمین سالگرد تاسیس شرکت، یک یادداشت انگیزشی برای کارمندان اپل فرستاده و از آنها خواسته که برای تعریف آنچه «فناوری در اختیار زندگی مردم» نامیده، به هدف و رسالت اصلی اپل پایبند باشند.

او در یادداشت خود اشاره کرده که در طول تاریخ، برای اپل لحظه‌ای باپتانسیل‌تر اکنون وجود نداشته و تیم تحت مدیریت او بسیار با استعداد و فداکار هستند.

کوک به نقل از استیو جابز گفت: «این یک سفر شگفت انگیز بوده که ما آن را به سختی آن را شروع کرده‌ایم. به خاطر داشته باشید هیچ‌یک از ما در پایان این داستان اینجا نخواهیم بود ولی مسئولیت همه ما است تا مطمئن شویم این داستان ارزش گفتن دارد.» 

اول آوریل 1976 در کوپرتینو شرکتی تاسیس شد تا محصولات تحول آفرینی تولید کند و تعریف جدیدی از فناوری برای بهبود زندگی مردم ارائه دهد. چهل و پنج سال بعد این اتفاق را با وقف خودمان به آن ماموریت و زنده نگه داشتن آن به مدت طولانی رقم زده‌ایم.

طی این سال‌ها به جز موارد بسیار مهم برخی چیزها درباره اپل تغییر کرده است. مواردی مثل تراشه M1 تا آیفون‌های 5G، تغییر سطح آموزش و بهره‌وری در آیپد، اپل واچ که مراقب سلامتی کاربران بوده، همچنین بهترین نرم افزارها و سرویس‌هایی که به همه این‌ها جان می‌بخشد، ما هرگز روندی که دیگران سعی در تطابق خود با آن داشته‌اند را متوقف نکرده‌ایم.

چیزی که با اطمینان به شما می‌گویم این است که هیچ وقت چنین پتانسیل بزرگی مثل موقعیت فعلی وجود نداشته و چنین تیم با استعداد و فداکاری تا به حال نداشته‌ایم. با این وجود نباید این موضوع ما را راحت کند زیرا داشتن پتانسیل بزرگ، افراد بزرگ را ملزم به مواجهه با آن می‌کند.

من می‌دانم که سال گذشته هر کدام از ما به طریقی آزمایش شده‌ایم که هرگز تصور نمی‌کردیم. از ما دعوت به سازگاری شده که کارمان را پیچیده‌تر کرده و از ما خواسته شد که تعهد و عزم بیشتری در بخش‌هایی از زندگی داشته باشیم که فراتر از کارمان است.

در این مدت هر آنچه به دست آورده‌ایم باید موجب افتخارمان باشد. دستگاه‌ها و روش‌هایی که برای یک نسل تولید می‌کنیم، به افرادی که این محصولات را دوست داشته و روی آنها حساب می‌کنند منابع جدید عمیق و پایداری را ارائه می‌کند. همچنین می‌دانیم در بسیاری زمینه‌ها روزهای روشنتری پیش رو داریم.»

تیم کوک

کوک نقل قول خود از استیو جابز را در توییتر به اشتراک گذاشته است. در حالی که اپل چهل و پنج سالگی خود را جشن می‌گیرد، محصولات سخت افزاری مهم و جدید را در سال 2021 معرفی می‌کند. این محصولات شامل نوت بوک‌ها و کامپیوترهای جدید اپل سیلیکونی، ایرپادهای آپدیت شده، آیپدهای جدید و آیفون‌های تازه معرفی شده به اضافه کار روی هدست واقعیت ترکیبی، عینک هوشمند و ماشین خودران طراحی شده توسط اپل و موارد بیشتری است 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location