سبد خرید خالی‌ست.
Spotify-NI

 نسخه جدید منتشر شده از اپلیکیشن آیفون اسپاتیفای اطلاعاتی در مورد عرضه دستیار دیجیتالی Car Thing را منتشر کرده است. اسپاتیفای در سال ۲۰۱۹ اطلاعاتی کوتاه اما مهم را در مورد این محصولات را منتشر کرده بود.

Car Thing یک دستیار هوشمند است که دارای یک نمایشگر به همراه رابط کاربری دایره‌ای است که در خودروها امکان مدیریت، کنترلو پخش محتوای صوتی را به کاربران می‌دهد.

این محصول به‌صورت مشخص به تلفن هوشمند و سیستم پخش صوتی اتومبیل متصل می‌شود و از طرف دیگر یک ورودی الکتریسیته ۱۲ ولت دارد که از طریق فندک ماشین شارژ می‌شود.

کاربر می‌تواند با اتصال بلوتوث این ابزار به تلفن هوشمند در زمان رانندگی محتوای صوتی در حال پخش را مدیریت کند و در عین حال امکاناتی ویژه را در اختیار داشته باشد.

تصاویر منتشر شده از این محصول نشان می‌دهند که این ابزار یک نمایشگر داخلی دارد که می‌تواند محتوای صوتی را به‌صورت تصویری به کاربران در زمان رانندگی نشان دهد.

در پتنت‌هایی که تا پیش از این از Car Thing منتشر شده بود، مشخص شده که کاربران می‌توانند از مسیریاب Waze نیز در زمان گوش کردن به محتوای صوتی استفاده کنند و از طریق این دستگاه نقشه و مسیر را برای رفتن به مکان‌های مختلف در اختیار داشته باشند. این قابلیت نتیجه همکاری ویز و اسپاتیفای است که از چند سال گذشته آغاز شده و حالا روند تجاری سازی آن نیز آغاز شده است.

اسپاتیفای در حال حاضر اعلام کرده که در تلاش برای عرضه محدود این محصول به توسعه دهندگان است تا از آن طریق اپلیکیشن‌های بیشتری برای این رابط هوشمند دیجیتالی توسعه پیدا کند. با این حال کاربران در آینده خواهند توانست به‌صورت مستقیم موسیقی‌ها را روی این ابزار هوشمند پخش کنند و از آن‌ها لذت ببرند.

اسپاتیفای در تلاش است تا با عرضه این محصول جانبی امکاناتی ویژه را برای اجرای محتوای صوتی ارائه دهد و بتواند با رقبای بزرگی نظیر اپل موزیک نیز رقابت کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location