سبد خرید خالی‌ست.
John-vp

 شرکت اپل چند ماه پس از انتخاب دن ریچیو به عنوان مدیربخش توسعه واقعیت افزوده و واقعیت مجازی حالا مدیر جدید بخش توسعه سخت افزار خود را معرفی کرده است. بر اساس آپدیت‌های جدید «جان ترنوس» به عنوان مدیر جدید بخش سخت افزار اپل معرفی شده است.

در ژانویه 2021 میلادی، خبرگزاری بلومبرگ اعلام کرد که دن ریچیو از مدیریت بخش سخت افزار به بخش توسعه واقعیت افزوده و واقعیت مجازی انتقال پیدا کرده است و قرار است اپل با تمرکز هرچه بیشتر بر توسعه محصولاتی نظیر عینک و هدست هوشمند فعالیت خود را آغاز کند.

در این میان، تیم کوک نیز از زحمات ریچیو در بخش توسعه سخت افزار تشکر کرده بود، در این میان، شرکت اپل جان ترنوس را به عنوان مدیر بخش توسعه سخت افزار معرفی کرده و از آوریل 2021 به بعد او قرار است مدیریت و هدایت این بخش را بر عهده بگیرد.

جان ترنوس از سال 2001 در اپل فعالیت می‌کند و آخرین سمت او نایب رئیس تیم طراحی و نایب رئیس بخش سخت افزار شرکت اپل بوده است. او در تیم طراحی آیفون، آیپد و ایرپاد نیز شرکت داشته است و تحت نظارت مستقیم تیم کوک به فعالیت خود ادامه داده است. در این میان، بلومبرگ اعلام کرده که او می‌تواند سیاست‌های تیم کوک را به شکل قابل قبول‌تر در طراحی و ساخت محصولات سخت افزاری پیاده سازی کند.

جان ترنوس لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه پنسیلوانیا دارد و چندین سال است به عنوان یکی از رهبران «سرسخت و بلندپرواز» اپل شناخته می‌شود.

با وجود این رویدادها و تغییرات سمت در تیم مدیریتی شرکت اپل می‌توان امیدوار بود که اپل در آینده نزدیک شاهد تغییر قابل توجه در روند طراحی و تولید محصولات جدید خود خواهد بود و از آن طراحی محصولات جدیدی را آماده عرضه به کاربران می‌کند.

اپل عزم قوی خود را درزمینهٔ طراحی و تولید محصولات مبتنی بر واقعیت افزوده و واقعیت مجازی به کار گرفته و در آینده نزدیک شاهد تغییراتی ویژه در روند تولید محصولات اپل خواهیم بود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location