سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered

اخیرا گزینه‌ای برای جهت یابی با استفاده از واقعیت افزوده در گوگل مپ اضافه شده که به کاربر حق انتخاب مسیری با کمترین میزان تولید آلاینده‌های محیط زیست را می‌دهد.

گوگل اخیرا چند ویژگی جدید برای گوگل مپ در iOS و اندروید معرفی کرده که از جمله ارائه حالت جدیدی با عنوان «Live View» که برای جهت یابی داخل فروشگاه‌های بزرگ و فرودگاه‌ها از واقعیت افزوده در گوگل مپ استفاده می‌کند.

زمانی که کاربر در مسیر اشتباه شروع به حرکت کند، حالت Live با استفاده از AR به او کمک می‌کند تا مسیر درست را پیدا کند. گوگل گفته این حالت جدید ازیکپارچه‌سازی رابط کاربری استفاده شده که از طریق هوش مصنوعی ده‌ها میلیارد تصویر از نمای خیابان اسکن می‌کند تا جهت مورد نظر کاربر را تشخیص دهد.

حالت Live داخلی در اندروید و iOS قابل دسترسی است که در برخی از فروشگاه‌های بزرگ در شیکاگو، لانگ آیلند،‌ لس آنجلس، سان فرانسیسکو، سن خوزه و سیاتل ارائه می‌شود. گوگل گفته در ماه‌های آینده این قابلیت را در فرودگاه‌ها، مراکز خرید و ایستگاه‌های حمل و نقل در شهرهای توکیو و زوریخ ارائه خواهد داد و برای مکان‌های دیگر هم در آینده برنامه ریزی خواهد کرد.

جهت یابی با استفاده از واقعیت افزوده در گوگل مپ گزینه جدید سازگاری با محیط زیست را هم ارائه کرده است. گوگل مپ به کاربر گزینه‌هایی برای انتخاب مسیر بر مبنای مدت زمان رسیدن به مقصد و البته میزان تولید دی اکسید کربن از طریق وسیله نقلیه خود را نشان می دهد. کاربر می‌تواند مسیری را انتخاب کند که میزان تولید CO2 در آن حداقل باشد.

مسیرهایی که برنامه سازگاری با محیط زیست برای آنها ارائه شده تا اواخر امسال در ایالات متحده ودر سیستم عامل‌های اندروید و iOS عرضه خواهد شد. همچنین تردد خودروهایی با میزان انتشار CO2 زیاد در این مناطق بسیار محدود شده که برای اولین بار در آلمان، هلند، فرانسه، اسپانیا و انگلیس ارائه می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location