سبد خرید خالی‌ست.
Foxconn

کارخانه فاکس کان به تازگی اعلام کرده که به دلیل کاهش امکان تأمین قطعات، حجم تولید آیفون را ۱۰ درصد کاهش داده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری Nikkei «یانگ لی» سخنگوی شرکت فاکس کان که به عنوان مهم‌ترین تأمین کننده شرکت اپل درزمینهٔ تولید انبوه تلفن‌های هوشمند آیفون فعالیت می‌کند، اعلام کرده که این کمپانی با مشخص ویژه‌ای درزمینهٔ تأمین قطعات آیفون‌ها در طول ماه گذشته مواجه شده است و این موضوع باعث شده تا روند تولید آیفون‌ها نیز به‌صورت کندتری پیش رود.

بر اساس این گزارش فاکس کان هیچ اشاره به شرکت اپل نکرده است و مشخصاً اعلام کرده که سطح تولید تمامی محصولات خود را تا ۱۰ درصد کاهش داده است که علاوه بر آیفون‌های شرکت اپل شامل محصولات دیگری که برای شرکت مایکروسافت و گوگل تولید می‌کند نیز می‌شود.

باوجود این مسئله می‌توان به این نتیجه رسید که فاکس کان تولید آیفون را نیز تا حد قابل توجهی کاهش داده است که این موضوع ممکن است به پاسخگویی سطح درخواست و تقاضای بازار برای فروش آیفون تأثیر بگذارد و در آینده باعث می‌شود تا برخی از کاربران امکان دسترسی به این تلفن‌های هوشمند را نداشته باشند و در نهایت منجر به کاهش سطح موجودی این محصولات در بازار شود.

در این میان فاکس کان اعلام کرده که شرکت‌هایی که وظیفه تأمین قطعات لازم برای اسمبل و آماده سازی آیفون‌ها را دارند، پاسخگوی حجم زیادی تولید این محصولات را نداشته و در حال حاضر این شرکت نمی‌تواند به‌طور کامل فرایند تولید محصولات خود را ادامه دهد.

از آنجایی که فاکس کان تولید کننده محصولات رده بالای الکترونیکی در بازار جهانی است، به نظر می‌رسد شرکت‌های سفارش دهنده محصولات، محدودیت‌های ویژه‌ای درزمینهٔ تأمین قطعات داشته باشند و همین موضوع تأثیر قابل توجهی روی خروجی این شرکت دارد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location