سبد خرید خالی‌ست.
WWDC-2021

شرکت اپل از روز گذشته اعلام کرد که سی و دومین کنفرانس جهانی توسعه دهندگان (WWDC 2021) را در تاریخ ۷ تا ۱۱ ژوئن معادل ۱۷ تا ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد کرد.

کنفرانس جهانی توسعه دهندگان امسال همانند سال گذشته دقیقاً در روزهای هفتم تا یازدهم برگزار می‌شود و اپل قطعاً در جریان این رویداد از نسخه‌های جدید سیستم عامل‌های خود نظیر iOS 15، iPadOS 15 و نسخه جدید سیستم عامل مک رونمایی می‌کند. اپل همچنین تائید کرده که این رویداد همانند سال گذشته به‌صورت دیجیتالی برگزار می‌شود و خبری از کنفرانس حضوری نخواهد بود.

WWDC 2021 قرار است به‌صورت رایگان برای تمامی توسعه دهندگان برگزار شود و برخلاف سال‌های گذشته هزینه ۱۵۹۹ دلاری مربوط به حضور در این رویداد توسط کاربران پرداخت نخواهد شد.

علاوه بر کنفرانس جهانی توسعه دهندگان، شرکت اپل اطلاعاتی از برگزاری یک کمپین ویژه برای یادگیری کد نویسی از طریق سوئیفت و Swift Playgraound را برگزار کرده است که به برندگان چالش‌ها و مسابقه‌های آن، امکان شرکت در کنفرانس WWDC 2021 را به‌صورت مجازی می‌دهد.

در این میان، مشخص شده که شرکت اپل همانند سال ۲۰۲۰ میلادی اقدامی برای برگزاری رویداد بهاری خود نکرده است و این موضوع به معنای آن است که در جریان آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی شاهد معرفی محصولات سخت افزاری جدید طی یک رویداد اختصاصی نخواهیم بود. البته اپل ممکن است در بهار ۲۰۲۱ میلادی برخی از محصولات خود را صرفاً از طریق وب سایت رونمایی کند اما برای این محصولات رویدادی برگزار نخواهد شد.

تصاویر منتشر شده از دعوت‌نامه‌های رویداد WWDC 2021 شامل تصاویری از ایموجی‌هایی به همراه یک عینک هستند که به نمایشگر مک بوک خیره شده‌اند. برخی از تحلیلگران این تصاویر را این‌گونه توصیف کرده‌اند که اپل با انتشار این تصاویر اشاره‌ای به توسعه عینک هوشمند مبتنی بر واقعیت افزوده خود کرده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location