سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Park

به گزارش بلومبرگ برای واکسیناسیون کارکنان اپل در مقابل بیماری کووید 19، این شرکت مرخصی استحقاقی و برای افرادی که عوارض جانبی این بیماری را تجربه کرده‌اند، مرخصی استعلاجی در نظر گرفته است.

از آنجا که تامین واکسن برای کارکنان اپل توسط شرکت امکان پذیر نیست، کارکنان مجبور هستند برای واکسیناسیون به مراکز درمانی محل زندگی خود مراجعه کنند.

از بهار گذشته به دلیل شیوع همه گیری کرونا، مقرهای اصلی اپل در کوپرتینوی کالیفرنیا و سایر شهرها تعطیل شدند و اکثر کارکنان مجبور به دورکاری شدند. همچنین فروشگاه‌های خرده فروشی در سرتاسر دنیا بسته شدند.

واکسیناسیون کارکنان اپل کمک زیادی به باز شدن مراکز اصلی و فروشگا‌ها و برگشتن کارکنان به محل کار خود می‌شود.

تیم کوک مدیر عامل اپل در مصاحبه‌ای در ماه مارس اعلام کرده که منتظر برگشتن کارکنان به کار شخصی خودشان است. او گفته که در سایه کار تیمی و جمعی افراد به خلاقیت و نوآوری دست می‌یابند. افراد در طول روز با هم برخورد داشته و ایده‌های خود را پیش می‌برند و برای اینکار باید با هم باشند.

کوک گفت که تاریخی برای بازگشت کارکنان به کار تعیین نکرده؛ اما در کالیفرنیا که دو مقر اصلی اپل وجود دارد از تاریخ15 آوریل تمام افراد بالای 16 سال واجد شرایط واکسیناسیون هستند. او همچنین سال گذشته اعلام کرده بود که همه کارکنان از اوایل ژوئن می‌توانند به کار برگردند.

قابل ذکر است که کارکنان خرده فروشی‌ها به کار خود بازگشته‌اند زیرا همه فروشگاه های اپل در آمریکا از اول مارس باز گشایی شده‌اند؛ در حالی که بسیاری از کارکنان همچنان به دورکاری مشغولند.

ناگفته نماند که پیش از این اپل در برخی از مراکز خود واکسناسیون کارکنان خود را به طور رایگان انجام داده است. واکسن‌های مورد استفاده توسط سازمان‌های معتبر تامین شده و سطح ایمنی بالایی دارند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location