سبد خرید خالی‌ست.
نسخه جدید Tinyumbrella عرضه شد ! آیا Shsh ها مجدداً قابل استفاده میشوند؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

تیم توسعه دهنده TinyUmbrella ، این ابزار را مجدداً بازنویسی کرده و این بار اعلام کرده اند نسخه جدید این ابزار از تمامی دستگاه های اپل پشتیبانی می کند ، لازم به ذکر است که نام iPhone 6 و iPhone 6 Plus نیز در میان دستگاه های پشتیبانی شونده دیده می شود.

TinyUmbrella نام یکی از قدیمی ترین ابزارها در زمینه ذخیره سازی SHSH دستگاه های iOS بوده است ، به وسیله این نرم افزار در گذشته امکان دانگرید دستگاه های A4 و برخی دستگاه های A5 فراهم شده بود. امام تأسفانه با آغاز روش های مختلف اپل برای جلوگیری از دانگرید و ریستورهای مجدد ، موجب آن شد که SHSH های iOS های مختلف ، تقریباً بی استفاده رها شود. اما تیم توسعه دهنده این ابزار ، با انتشار نسخه جدید ، خبر از تغییراتی مهم در آینده ای نزدیک می دهند.

 

در گذشته دارا بودن فایل SHSH به کاربران این قابلیت را میداد که به نسخه ی مربوطه دانگرید کنند ، صرف نظر از اینکه اپل در حال Sing آن بوده و یا نبوده باشد. برای مثال در صورتی که در حال حاضر این امکان مجدداً فراهم شود ، شما در صورت دارا بودن فایل SHSH از iOS 8.1.2 ، با وجود اینکه اپل iOS 8.2 را عرضه کرده است می توانید به iOS 8.1.2 دانگرید و مجددا جیلبریک کنید

221006-1280.png

جزئیات بسیار محدود هستند و هنوز اطلاعاتی دقیق تر در دسترس نیستند ، اما هم اکنون نسخه آزمایشی از نگارش جدید TinyUmbrella با قابلیت هایی محدود عرضه شده است ، تا بدیون وسیله باگ های نسخه فعلی به طور کامل در نسخه نهایی برطرف گردند. Semaphore  به عنوان توسعه دهنده این نرم افزار ، در تو*ییتر اعلام کرده است که در همکاری با iH8sn0w در حال کار بر روی اکسپلویت جدید او هستند.

با وجود آنکه در حال حاضر iOS 8.2 عرضه شده ، نسخه جدید TinyUmbrella به شما این امکان را می دهد که بتوانید از نسخه فعلی (برای مثال iOS 8.1.2) ، فایل SHSH را ذخیره کنید. به امید آنکه در آینده امکان دانگرید به این نسخه مجدداً فراهم گردد.

 

هم اکنون می توانید این نرم افزار را مطابق با سیستم عامل خود ، با مراجعه به وب سایت http://blog.firmwareumbrella.com دانلود کنید.

iclarified Farsi

آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون X اپل - 64 گیگ 5,999,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 5,899,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location