سبد خرید خالی‌ست.
PS-Plus

شرکت سونی به‌تازگی اقدام به ارائه یک تخفیف ویژه به کاربران پلی استیشن کرده است و از آن طریق قیمت فروش پلی استیشن پلاس ماهانه را به یک دلار رسانده است.

قیمت اصلی پلی استیشن پلاس ماهانه برابر با ۹.۹۹ دلار است که کاربران برای بهره‌مندی از امکانات آن باید این هزینه را از طریق گیفت کارت یا کارت‌های اعتباری پرداخت بین‌المللی خریداری کنند.

اما حالا مشخص شده است که شرکت سونی در یک اقدام جالب این سرویس را برای مدت یک ماه با قیمت یک دلار آماده عرضه کرده است. این موضوع نشان می‌دهد که شرکت سونی در تلاش است تا کاربران را تشویق به استفاده از این سرویس کند تا حتی کسانی که تا به حال از سرویس پلی استیشن پلاس برای دریافت امکانات بیشتر و بهینه‌تر استفاده نکرده‌اند نیز بتوانند شانس امتحان کردن آن را با پرداخت هزینه کنترل داشته باشند.

با وجود این مسئله کاربرانی که تمایل به خرید سرویس پلی استیشن پلاس و استفاده از این تخفیف ویژه دارند می‌توانند با خرید گیفت کارت پلی استیشن اقدام به شارژ حساب کاربری خود کرده و هزینه یک دلار از اعتبار اکانت خود را صرف فعال سازی این سرویس و بهره‌مندی از تخفیف ویژه کنند.

در سرویس پلی استیشن پلاس کاربران می‌توانند به‌صورت ماهانه به یک یا دو بازی رایگان به همراه تعدادی از امکانات ویژه در اجرای بازی‌های آنلاین دسترسی داشته باشند و از آن طریق بازی‌های آنلاین را به شکلی متفاوت اجرا کنند. برخی از بازی‌های آنلاین مثل وارزون برای اجرا در کنسول‌ها نیاز به فعال سازی سرویس پلی استیشن پلاس دارند که از طریق این تخفیف ویژه می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

گفتنی است که برخی دیگر از بازی‌های آنلاین نظیر فورتنایت امکاناتی ویژه را به کاربران پلی استیشن پلاس به‌صورت انحصاری ارائه می‌دهند که از آن طریق می‌توانند بدون پرداخت هزینه‌های دیگر از اسکین‌ها یا بازی‌های دیگر این مجموعه استفاده کنند.

گفتنی است که این تخفیف ویژه برای مدت محدود ارائه شده است و ممکن است در آینده نزدیک قیمت آن به حالت عادی باز گردد بر این اساس توصیه می‌شود تا هرچه سریع‌تر این سرویس را با قیمت یک دلار برای اکانت‌های خود فعال کنید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
0 - خطا: 0

0

Call to undefined method Joomla\CMS\Session\Session::gc()

Go Back Home