سبد خرید خالی‌ست.
SHAPLO

 گزارش‌های اخیر منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل از همین حالا فرایند طراحی اولیه اپل تی وی نسل پنجم را آغاز کرده است و بر این اساس فرایند طراحی ریموت اپل تی وی نسل پنج نیز آغاز شده و تصاویری از آن نیز منتشر شده است.

وب سایت 9to5mac اطلاعاتی در مورد ریموت اپل تی وی نسل پنجم منتشر کرده است که بر اساس آن مشخص شده که این محصول تحت اسم رمز B519 در حال توسعه است و به زودی نیز قرار است به‌عنوان بخشی از پروژه طراحی و ساخت نسل جدید ست تاپ باکس دیجیتالی اپل مورد آماده سازی و عرضه باشد.

در این گزارش مشخص شده که ریموت کنترل اپل تی وی نسل بعدی شبیه به یک دسته کنسول است و تفاوت زیادی ازلحاظ طراحی با کنترل مبتنی بر سیری امروزی اپل تی وی دارد. این موضوع نشان می‌دهد که اپل همچنان به دنبال توسعه یک محصول هوشمند برای معرفی به‌عنوان یک کنسول بازی در بازار جهانی است که آن را با عنوان اپل تی وی آماده معرفی و عرضه به بازار جهانی خواهد کرد.

این موضوع نشان می‌دهد که شرکت اپل به زودی فرایند آماده سازی و عرضه ست تاپ باکس‌های دیجیتالی خود را آغاز می‌کند. اپل تا پیش از این از اپل تی وی 4K در سال ۲۰۱۷ رونمایی کرده بود و به نظر می‌رسد که نسل بعدی این محصول قرار است به‌عنوان یک هاب هوشمند مبتنی بر سیری برای مدیریت تجهیزات هوشمند سازی خانه و همچنین بهینه سازی روند توسط محصولات مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

اپل ممکن است این محصول را با پردازنده مبتنی بر طراحی اپل سیلیکون طراحی کند و آن را به‌عنوان اولی کنسول بازی رسمی خود نیز در بازار آماده عرضه کند که امکاناتی متفاوت برای اجرای بازی دارد.

در صورت حقیقت داشتن این شایعات می‌توان امیدوار بود که شرکت اپل این محصول را در کنفرانس ماه آوریل ۲۰۲۱ میلادی آماده رونمایی و عرضه به بازار جهانی کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location