سبد خرید خالی‌ست.
5---Apple-Watch

بنابر گزارش جدیدی از مارک گورمن تحلیلگر بلومبرگ، اپل احتمالاً در حال بررسی عرضه یک اپل واچ با قاب مقاوم به خش و ضد ضربه برای محیط‌های سخت و تمرین‌های شدید ورزشی است.

بر اساس این گزارش، اپل در تلاش برای معرفی اپل واچ ضد ضربه در اواخر 2021 یا اوایل 2022 است.

در یادداشتی جدید مارک گورمن اشاره کرده که این اولین بار نیست که اپل به فکر ارائه ساعت هوشمند مقاوم و سخت افتاده است. شرکت در کنار عرضه اپل واچ اصلی در سال 2015، برای جلب توجه ورزشکاران ورزش‌های سخت و شدید به فکر ارائه یک اپل واچ ضد ضربه افتاده است.

این محصول در داخل اپل با عنوان «Explorer Edition» نامیده شده که عملکرد آن مشابه اپل واچ استاندارد است که به آن مقاومت و ضد ضربه بودن اضافه شده است.

جدیدترین مدل اپل واچ در عمق 50 متری به آب مقاوم است در حالی که گورمن گفته اپل می‌تواند با افزودن یک پوشش لاستیکی مقاوم به ضربه در مقایسه با پوشش آلومینیومی، تیتانیوم و فولاد ضد زنگ، آن را در مقابل آسیب‌های ناشی از قرار گرفتن در محیط‌های سخت محافظت کند.

بنابر همین گزارش، شرکت در حال کار کردن روی ویژگی‌های ردیابی فعالیت‌های بدنی در هنگام شنا برای اپل واچ بوده اگرچه به جزئیات آن اشاره نکرده است.

اپل به طور معمول مدل‌های اپل واچ جدید را در سپتامبر معرفی می‌کند ولی به نظر می‌رسد شایعات کمی درباره عرضه مدل سری 7 وجود دارد. بنابر وب‌سایت کره‌ای ETNews، اپل احتمالاً قابلیت اندازه گیری قند خون را با استفاده از یک سنسور نور به اپل واچ سری 7 اضافه خواهد کرد.

شایعات دیگری نشان می‌دهد که احتمالاً نسخه آینده اپل واچ دارای دکمه‌های فیزیکی باشد که نه با کلیک کردن بلکه با لمس آن و فیدبک هپتیک کار می‌کند، اما معلوم نیست چه وقت ارائه خواهد شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location