سبد خرید خالی‌ست.
3---iCloud

شرکت اپل بالاخره پس از گذشت چند روز از بروز مشکل تولید لینک اشتراک فایل‌ها در آیکلود، اقدام به برطرف سازی آن کرده است.

در طول روزهای گذشته بسیاری از کاربرانی که از سرویس آیکلود استفاده می‌کردند با مشکلی مبنی بر عدم امکان اشتراک گذاری فایل‌ها از طریق لینک مواجه شده بودند که باعث می‌شد تا در زمان ساخت لینک دانلود برای فایل، اپلیکیشن آیکلود کرش کند.

برخی دیگر از کاربران نیز اعلام کرده بودند که لینک میانبر ساخته شده در آیکلود پس از اشتراک گذاری با مشکل مواجه می‌شود مخاطبین امکان مشاهده فایل‌ها را ندارند. بسیاری از مخاطبین در زمان باز کردن لینک با پیام Shortcut Not Found مواجه شده بودند که آیکلود به آن‌ها اعلام می‌کرد لینک مورد نظر قابل دسترسی نیست یا فایل مربوط به لینک پاک شده است.

در این میان، شرکت اپل در روزهای گذشته تائید کرده بود که از وجود این مشکل آگاه است و تیم پشتیبانی آیکلود در حال بررسی ریشه برای برطرف کردن این مشکل است.

این مشکل در حال حاضر به طور کامل برطرف شده است و کاربران از این پس با ساخت لینک میانبر می‌توانند فایل‌های مورد نظر خود را دانلود و نصب کنند.

بررسی‌های انجام شده توسط کاربران مختلف نشان می‌دهد که این مشکل دیگر برای هیچ یک از فایل‌های اشتراک گذاشته شده وجود ندارد و کاربران می‌توانند به راحتی فایل‌های ذخیره شده در فضای ابری آیکلود را مدیریت کنند.

این مشکل در حال حاضر در آیفون، آیپد و کامپیوترهای مک برطرف شده است و دیگر کاربران با چالش‌های پیشین مربوط به آن مواجه نیستند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location