سبد خرید خالی‌ست.
2---mac-Mini

چند هفته پیش بود که کاربران مک مینی M1 خبر از ایجاد نقاطی صورتی رنگ روی نمایشگر را داده بودند و حالا گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که این کامپیوترهای کوچک همچنان با نمایشگرهای خارجی مختلف سازگاری کامل را ندارد. این کاربران در زمان روشن کردن مک مینی با مشکل عدم فعال شدن نمایشگر مواجه خواهند شد.

بررسی‌های اولیه وب سایت‌های مختلف نشان داده که این مشکل لزوماً برای تمامی کامپیوترهای مک مینی M1 ایجاد نشده است. با این حال در بخش تالار گفتمان وب سایت رسمی شرکت اپل اطلاعاتی در مورد بروز این مشکل و عدم پیگیری اپل برای برطرف کردن آن منتشر شده است.

برخی از کاربران اعلام کرده‌اند که مشکل یاد شده از نوامبر 2020 که این کامپیوترهای دسکتاپ عرضه شده‌اند، وجود داشته و همچنان نیز برای کاربران دردسر ایجاد کرده است.

این مشکل اغلب در مک مینی M1 با رم 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت ذخیره سازی رخ داده است که باعث عدم کارکرد درست دستگاه شده است.

این مشکل باعث می‌شود تا در زمان روشن کردن مک مینی M1 از روی حالت اسلیپ، دستور لازم برای روشن شدن مانیتور فراخوانی نشود و مانیتور باید به صورت دستی روشن شود. این مشکل روی چندین مانیتور مختلف وجود داشته و مشخصاً ریشه آن به کامپیوتر مک مربوط است.

این مشکل همچنین روی تمامی درگاه‌های خروجی تصویر روی مک مینی M1 شامل تاندربولت، HDMI و Display Port می‌شود.

اپل هنوز برای رفع این مشکل راهکاری ارائه نداده است با این حال پیش بینی می‌شود که در آینده نزدیک با انتشار یک به روز رسانی این مشکل برطرف شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location