سبد خرید خالی‌ست.
1-Apple-watch

نتایج یک تحقیق جدید در دانشگاه استنفورد نشان می‌دهد که ساعت هوشمند اپل واچ می‌تواند احساس ضعف در افراد دارای بیماری و اختلالات قلبی را تشخیص دهد.

بر اساس گزارشی که وب سایت MyHealthyApple منتشرکرده، فرایند تشخیص احساس ضعف می‌تواند از طریق یک تست شش دقیقه‌ای در اپل واچ انجام شود. اپل واچ می‌تواند با اندازه گیری فاکتورهای سلامت عمومی و میزان بازدهی افراد در انجام حرکات مختلف، متوجه حضور ضعف در بدن شود و از آن طریق اطلاعات بیشتری را برای تشخیص بهتر وضعیت اشخاص به پزشک‌ها ارائه دهد.

تیم تحقیقاتی دانشگاه استنفورد متوجه شده‌اند که با استفاده از سنسورهای تعبیه شده در ساعت هوشمند اپل واچ می‌تواند فعالیت عضلانی و عصبی، ضربان قلب و سیستم گردش خون و فاکتورهای دیگر را اندازه گیری کرده و بر اساس آن‌ها اقدام به تشخیص میزان ضعف در بدن افراد کند.

در گزارش این مطالعه آمده که تیم تحقیقاتی از برای 110 نفر از کهنه سربازان ارتش آمریکا که سابقه اختلالات قلبی و عروقی داشته‌اند، آیفون 7 و اپل واچ سری 3 تهیه کرده است و با اندازه گیری فعالیت‌های بدنی آن‌ها طی تست شش دقیقه‌ای موفق به ایجاد راهکاری جدید برای تشخیص ضعف در بیماران قلبی شده‌اند.

این تحقیق مشخص کرده که اپل واچ با دقت قابل قبول توانایی ارزیابی ضعف را دارد. این ساعت هوشمند در 90 درصد از بیماران تشخیص درست انجام داده است. این در حالی است دستگاه‌های معمول مورد استفاده در تست‌های کلینیکی دقتی معادل با 85 درصد داشته‌اند.

این تحقیق در بخش پایانی خود پیشنهاد توسعه اپلیکیشنی به نام VasTrac را داده که از طریق آن کاربران اپل واچ می‌توانند تست شش دقیقه‌ای یاد شده را انجام داده و میزان ضعف در بدن افراد را تشخیص دهند.

گفتنی است که این اپلیکیشن در حال حاضر روی اپل واچ‌هایی که نسخه 7 سیستم عامل WatchOS را اجرا می‌کنند به خوبی کار کرده و امکان تشخیص زودهنگام ضعف را مهیا کرده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location