سبد خرید خالی‌ست.
رویترز: مایکروسافت کورتانا را برای iOS عرضه خواهد کرد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

بر اساس گزارش رویترز، مایکروسافت قصد دارد دستیار صوتی خود کورتانا که تقریبا عملکردی مشابه سیری دارد را پاییز 2015 بصورت سرویسی مستقل برای iOS عرضه کند. در حال حاضر مایکروسافت کورتانا را بر روی گوشی‌های ویندوز اراده کرده است و پاییز امسال همزمان با عرضه ویندوز 10 برای کامپیوترهای رومیزی نیر عرضه خواهد شد.

اپل مشغول قصد دارد که بمنظور هوشمند‌تر کردن کورتانا، الگوریتم‌هایی را که توسط پروژه هوش مصنوعی خود با نام انیشتین پردازش می‌شود را به کورتانا اضافه کند.  نلم این سرویس نیز از شخصیتی که در سری بازیهای Halo محصول شرکت مایکروسافت حضور داشته است انتخاب شده است.

کورتانا همچون Google Now، با خواندن ایمیلها، پیامها، تقویم و… کاربر و یادگیری و ذخیره آنها، هر گونه اطلاعاتی که کاربر در خصوص موضوعات مرتبط به آنها نیاز داشته باشد را فراهم می‌کند.

برای مثال کورتانا زمانی که از طریق ایمیل و یا تقویم متوجه می‌شود که کاربر قصد پرواز به شهری دیگر را دارد، با استفاده از GPS موبایل با شناسایی موقعیت کاربر و همچنین بررسی وضعیت ترافیک در آن منطقه به او اعلام می‌کند که چه زمانی به سمت فرودگاه حرکت کند . همچنین شرایط پرواز را بطور خودکار بررسی می‌کند و به کاربر اعلام می‌کند.

اریک هورویتز رئیس بخش تحقیقات اپل و یکی از اعضای پروژه انیشیتین اعلام کرده است، این نوع تکنولوژی که ایمیلها را خوانده و درک می‌کند، نقش اساسی را در عرضه بروزرسانی بعدی کورتانا ایفا خواهد کرد که قرار است در پاییز عرضه شود.

از طرفی در حال حاضر سیری به درخواست‌های ساده تر کاربران پاسخ می‌دهد، اگرچه اپل نیز قصد دارد که قابلیتهای این سرویس را ارتقا داده و گستره فعالیت آن را افزایش دهد.

sibname

آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location