سبد خرید خالی‌ست.
Guid

اخیرا دستورالعمل‌های امنیتی شدید اپل برای جلوگیری از افشای محصولات منتشر نشده در کارخانه‌های تولیدی قابل اجرا شده است.

بر اساس یک سند داخلی به دست آمده از وبسایت The Information، اخیرا دستورالعمل‌های امنیتی صادر شده توسط اپل برای کارخانه‌های تولیدی آپدیت و ارائه شده که با اجرای معیارهای سختگیرانه تری مانع از انتشار یا افشای اطلاعات مربوط به محصولات می‌شود.

بنابر دستورالعمل به روز شده، شرکای تولیدی اپل نمی‌توانند اطلاعات بیومتریک مثل اثر انگشت یا اسکن صورت کارمندان بازدید کننده از طرف شرکت را جمع آوری کنند. در حالی که شرکت به اثر انگشت و اسکن صورت کارکنان کارخانه نیاز داشته که سبب ایجاد یک استاندارد دوگانه در محیط کار شده و از نظر امنیتی منطقی یه نظر نمی‌رسد.

شرکای تولیدی اپل باید سوء پیشینه همه کارگران خط مونتاژ محصولات منتشر نشده را بررسی کرده و مانع ورود افراد با سوابق کیفری به مکان‌هایی از کارخانه ‌شوند که در آنجا این سری ازمحصولات اپل در حال توسعه یا مونتاژ هستند.

همچنین اپل در حال ارتقا سیستم کامپیوتری نصب شده در برخی کارخانه‌ها بوده که معین می‌کند قطعات تولید شده قبل از انتقال به سایر بخش ها، چه مدت زمانی باید در ایستگاه تولیدی باقی بمانند. در صورتی که مدت زمان انتقال یک قطعه حساس به سایر بخش‌ها به طور غیر معمول طول بکشد، هشدارهای امنیتی باید فعال شوند.

نگهبانان کارخانه باید در ایست‌های بازرسی اطلاعات دقیق حرکت و نقل و انتقال کارگران را از یک نقطه به سایر مناطق کارخانه حفظ و نگهداری کنند.

یکی دیگر از مواردی که در دستورالعمل امنیتی اپل ذکر شده این است که بازدید کنندگان از کارخانه هنگام ورود باید یک ID یا شناسه صادر شده توسط دولت را ارائه دهند.

دوربین‌های امنیتی کارخانه باید چهار جهت وسایل نقلیه مخصوص حمل و نقل را هنگام پارک شدن در یک منطقه ضبط کنند. همچنین ظبط‌های ویدیویی که تخریب نمونه‌های اولیه و قطعات معیوب را نشان می‌دهند برای مدت 180 روز حفظ خواهند شد.

گفتنی است که اطلاعات ذکر شده در دستورالعمل‌های امنیتی اپل هنوز به طور رسمی توسط این شرکت منتشر نشده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location