سبد خرید خالی‌ست.
1---App-Store

شرکت اپل به تازگی اعلام کرده که توسعه دهندگان برای ارائه خدمات و محصولات خود به کاربران لزوماً نیازی به رعایت قوانین محدود کننده اپ استور ندارند و راه‌های جایگزین دیگری برای ارائه خدمات خود به کاربران خواهند داشت.

شرکت اپل این سخنان را در پاسخ به اقدامات و بررسی‌های اخیر کمیته حمایت از حقوق مصرف کنندگان استرالیا بیان کرده و طی آن اعلام داشته که توسعه دهندگان راه‌های زیادی برای ارائه خدمات خود به کاربران آی او اس دارند و لزوماً محدود به اپ استور نخواهند بود.

در خبری که اولین بار در وب سایت ZDnet به طور کامل پوشش داده شده، مشخص شده که مقامات حمایت از حقوق مصرف کنندگان و نظارت بر رقابت کسب و کارهای استرالیا، در حال بررسی موشکافانه فعالیت‌های شرکت اپل به عنوان یک عرضه کننده پلتفرم دیجیتال و نقش ایفا شده توسط این کمپانی است و حالا شرکت اپل در پاسخ به این کمیته بیانیه‌ای را صادر کرده است.

بخشی از متن این بیانیه به این شرح است:

حتی اگر یک کاربر فقط و فقط از دستگاه‌های مبتنی بر آی او اس استفاده کند، توزیع [اپلیکیشن‌ها و خدمات] به او فراتر از محدودیت‌هایی است که اپل در اپ استور اعمال کرده؛ چرا که توسعه دهندگان کانال‌های جایگزین برای رسیدن به کاربران را دارند. تمام حوزه وب یک جایگزین مهم برای آن‌ها است و دستگاه‌های مبتنی بر آی او اس دسترسی بدون محدودیت و بدون کنترل به محتوای آن را دارند. روش معمول برای کاربران این است که محتوا و خدمات دیجیتال خود را از وب سایت [توسعه دهندگان] خریداری و استفاده کنند.

مرورگرهای وب نه تنها به عنوان یک پرتال مناسب برای توزیع محتوا و خدمات، بلکه به عنوان میزبانی برای اجرای «وب اپلیکیشن‌های پیشرفته» نیز به حساب می‌آیند که نیاز به دانلود اپلیکیشن‌های عرضه شده از طرف توسعه دهندگان در اپ استور را از بین می‌برد. وب اپلیکیشن‌های پیشرفته به شکلی رو به رشد در حال ارائه از طریق مرورگرهای موبایل و از جمله آن‌ها دستگاه‌های مبتنی بر آی او اس هستند.

این ادعای اپل نشان از آن دارد که شرکت اپل به خودی خود چراغ سبز برای عرضه اپلیکیشن‌های بدون محدودیت از طریق وب را به توسعه دهندگان نشان داده و به آن‌ها اعلام کرده که اگر تمایلی به رعایت قوانین اپ استور ندارند، می‌توانند از وب اپلیکیشن برای ارائه خدمات خود به کاربران استفاده کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location